Marsz Jamników 2016
Nie ma drugiej takiej imprezy ani w Polsce, ani na całym świecie, stąd nie dziwne, że ściągają na nią licznie mieszkańcy Krakowa, jak i turyści z całego świata.
Gdzie?
Rynek Główny w Krakowie
Rynek Główny, 30-062 Kraków
Kiedy?
11 września 2016 od 10:00 do 14:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Radio Kraków

Kolejny już raz na Rynku Głównym w Krakowie odbędzie się Marsz Jamników. Impreza ta organizowana jest od pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych przez krakowską rozgłośnię radiową RK. Unikalny charakter tego wydarzenia sprawia, że cieszy się ono ogromnym zainteresowaniem i popularnością również wśród zagranicznych właścicieli tych uroczych czworonogów. Japończycy, Francuzi, Niemcy, Australijczycy, obywatele USA i RPA, a także Włosi gościli już u nas z tej okazji. Nie ma drugiej takiej imprezy ani w Polsce, ani na całym świecie, stąd nie dziwne, że ściągają na nią licznie mieszkańcy Krakowa, jak i turyści z całego świata.

Program "Marszu Jamników" obejmuje zbiórkę i formowanie pochodu pod Barbakanem o godzinie 11:45, kwadrans później wymarsz spod Barbakanu pod Wieżę Ratuszową, po dotarciu na Rynek Główny i pod Ratusz ogłoszenie wyników konkursów, a następnie, o godzinie 13:30 oficjalne zakończenie i wręczenie nagród.

Dodatkową atrakcją Marszu Jamników będą liczne stoiska przygotowane specjalnie dla miłośników tych piesków, otwarte między godziną 10:00, a 14:30. Zainteresowani będą mogli zapytać fachowców o interesujące ich zagadnienia dotyczące zdrowia psa, zwierzęcej diety, zachowania pupila, a także sposobów tresowania czy rehabilitacji i zoofizjoterapii czworonoga. Dla estetów, którym zależy na nienagannym wyglądzie swoich ukochanych pupili przygotowano salon piękności dla psów, gdzie będzie można zadbać o sierść psiaka i poddać go odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym. Oprócz dobrego wyglądu będzie można zagwarantować swojemu psu także i bezpieczeństwo zakładając mu bezpłatny czip.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl