Maroon 5 / Red Pill Blues Tour - koncert
Najnowsza płyta zespołu, pod tytułem: „V”,zadebiutowała na miejscu pierwszym zestawienia Billboards Top 200, podsumowując podróż muzyczną formacji po dzień dzisiejszy.
Gdzie?
Tauron Arena Kraków
Lema 7, 31-571 Kraków
Kiedy?
6 czerwca 2019 od 18:00
Za ile?
190 zł

Zespół Maroon 5 tworzą chłopaki, którzy na świat przyszli i wychowali się w Los Angeles. Posiadają swe niepowtarzalne, chwytliwe brzmienie, pobudzające słuchaczy wokalem oraz charakterystycznymi rytmami. Swoją pozycję w świecie muzycznym ugruntowali, ponieważ są najdłużej utrzymującymi się artystami na szczytach gwiazd popu. Formacja zdobyła swą pierwszą z trzech Grammy („Najlepszy Debiutujący Artysta”, rok 2005) oraz sprzedali więcej niż siedemnaście milionów egzemplarzy na całej kuli ziemskiej. Pozostałe albumy Maroon 5 zdobyły złoto oraz platynę w około trzydziestu pięciu krajach.

W roku 2012 formacja wydała Overexposed, który w szybkim tempie umocnił status zespołu, w charakterze lidera popularnej muzyki z kolekcją singli, zdobywających bardzo wysokie pozycje list przebojów. Trzeci z kolei singiel, pochodzący z tej płyty, pod tytułem: „Daylight”, zdobył numer pierwszy na listach radiowych Hot AC oraz Top 40. W trakcie promocji albumu grupa ustanowiła rekord w największej ilości miejsc pierwszych dla zespołu w dwudziesto-letniej historii Top 40 (sześciu). W granicach promocji tej płyty zespół osiągnął jeden z wyższych zysków w tym roku, pochodzący z trasy koncertowej (ponad pięćdziesiąt milionów sprzedanych biletów).

Najnowsza płyta zespołu, pod tytułem: „V”,zadebiutowała na miejscu pierwszym zestawienia Billboards Top 200, podsumowując podróż muzyczną formacji po dzień dzisiejszy. - to esencja najwcześniejszych nagrań zespołu, po ich aktualne sukcesy, równocześnie zapewniająca kolejne wzloty artystyczne w przyszłości.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6-go czerwca 2019 roku, do Tauron Areny Kraków, znajdującej się przy ulicy Lema 7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 190 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl