Mark Knopfler - koncert
Magazyn Rolling Stone w roku 2003 umieścił go na dwudziestym siódmym miejscu na liście najwspanialszych gitarzystów wszech czasów.
Gdzie?
Tauron Arena Kraków
Lema 7, 31-571 Kraków
Kiedy?
10 lipca 2019 od 17:00

Mark Freuder Knopfler przyszedł na świat 12-go sierpnia 1949 roku w Glasgow. Jest gitarzystą brytyjskim, kompozytorem oraz wokalistą, który pracował jeszcze przed zrobieniem kariery muzycznej również w charakterze wykładowcy oraz dziennikarza. Jest najlepiej znany jako lider formacji Dire Straits, jednak grał z innymi grupami, między innymi Notting Hillbillies oraz artystami, na przykład: Chetem Atkinsem, Tiną Turner, Erikiem Claptonem, Bobem Dylanem, BB Kingiem, Philem Lynottem, Stingiem i Philem Collinsem. To również kompozytor filmowej muzyki.

Magazyn Rolling Stone w roku 2003 umieścił go na dwudziestym siódmym miejscu na liście najwspanialszych gitarzystów wszech czasów. Natomiast na liście, która została wydana w roku 2011 znajduje się na pozycji czterdziestej czwartej.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 10-go lipca 2019 roku, w krakowskiej Tauron Arenie, znajdującej się przy ulicy Lema 7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl