Mark Ernestus' Ndagga Rhythm Force

Mark Ernestus' Ndagga Rhythm Force
Mark Ernestus... jest senegalsko-niemieckim zespołem, który łączy zaawansowaną elektronikę oraz wpływy tradycyjnej, a także współczesnej muzyki, pochodzącej z Afryki Zachodniej.
Gdzie?
Klub Pardon, To Tu
Madalińskiego A. J. 10/16, 02-513 Warszawa
Kiedy?
9 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
59 zł

Pardon, To Tu powraca do Nowego Teatru. W tym roku, od miesiąca maj, do miesiąca wrzesień, kolejny już raz zaopiekujemy się letnią klubokawiarnią oraz Świetlicą Nowego Teatru. Właśnie tam mają miejsce nasze koncerty. Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na jedyny, a także pierwszy w naszym kraju koncert klubowy senegalsko-niemieckiej formacji Mark Ernestus' Ndagga Rhythm Force. Na koncercie nie są przewidziane miejsca siedzące.

Mark Ernestus... jest senegalsko-niemieckim zespołem, który łączy zaawansowaną elektronikę oraz wpływy tradycyjnej, a także współczesnej muzyki, pochodzącej z Afryki Zachodniej. Całym mózgiem tego przedsięwzięcia jest Mark Ernestus, którego doskonale znamy z dokonań razem z Basic Channel, jak również z Rhythm and Sound i Maurizio. Założył on także dwunastoosobową grupę, z którą wspólnie muzykują na osi Dakar-Berlin. Dzięki międzykontynentalnej wymianie mogą powstawać jedyne w swym rodzaju nagrania. Słychać w nich, tak berlińską precyzję, jednak w elektronicznej edycji brzmień, jak również żywiołowy, nie skrępowany praktycznie niczym puls ulic Dakaru. Swoboda rytmiczna oraz realizacyjne mistrzostwo potrafią wygenerować muzyczną mieszaninę, która nikogo nie pozostawi obojętnym.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 9-go sierpnia 2018 roku, do warszawskiego Klubu Pardon, To Tu, znajdującego się przy ulicy Madalińskiego A. J. 10/16. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl