Maria Moreno – koncert flamenco w Synagodze Pod Białym Bocianem

Maria Moreno – koncert flamenco w Synagodze Pod Białym Bocianem
Zobaczycie przepiękne choreograficzne układy rodem z Kadyksu, które jest jednym z piękniejszych miast z południowej Hiszpanii.
Gdzie?
Fundacja Bente Kahan - Synagoga pod Białym Bocianem / White Stork Synagogue
Pawła Włodkowica 7, 50-042 Wrocław
Kiedy?
6 stycznia 2019 od 19:00 do 20:30
Za ile?
70 zł
Organizator
Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki

Wspaniała tancerka flamenco, pochodząca z Kadyksu razem z zespołem, wystąpi przed Państwem w mieście Wrocław - Synagoga pod Białym Bocianem, znajdująca się przy ulicy Włodkowica 7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 70 złotych. Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 6-go stycznia 2019 roku.

Zobaczycie przepiękne choreograficzne układy rodem z Kadyksu, które jest jednym z piękniejszych miast z południowej Hiszpanii. Tancerka bardzo związana jest ze swym rodzinnym miastem, ale również będąc młodą artystką cały czas szuka oraz odkrywa swe własne ścieżki, które znajdują się na jej drodze artystycznej. Od wielu lat związana z formacją mistrzyni flamenco - samej Ewy Yerbabuena.

Teraz,od jakichś sześciu lat tworzy ona własne spektakle. Jeden z nich, noszący tytuł: "Alas de recuerdos" to piękny, poetycki i bardzo osobisty pokaz taneczny, na bardzo wysokim poziomie, dotyka uczuć wiążących się ze wspomnieniami. Organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław - Krzyki.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl