Marek Majewski zaprasza na koncert zespołu Czerwony Tulipan

Marek Majewski zaprasza na koncert zespołu Czerwony Tulipan
Zespół Czerwony Tulipan śpiewa oraz tworzy piosenki poetyckie - inaczej „piosenki uczucia”, kabaretowe piosenki, jednak zawsze artystyczne i zawsze literackie.
Gdzie?
Bielański Ośrodek Kultury
Goldoniego C. 1, 01-913 Warszawa
Kiedy?
25 września 2019 od 19:00
Za ile?
25 zł

Marek Majewski zaprasza Państwa bardzo serdecznie na koncert formacji Czerwony Tulipan, który odbędzie się już 25-go września 2019 roku, w warszawskim Bielańskim Ośrodku Kultury, znajdującym się przy ulicy Goldoniego C. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Zespół Czerwony Tulipan śpiewa oraz tworzy piosenki poetyckie - inaczej „piosenki uczucia”, kabaretowe piosenki, jednak zawsze artystyczne i zawsze literackie. Formacja prowadziła współpracę ze "Sceną Kabaretową Dwójki" w stylu „Krainy Łagodności”. Artysta gra koncerty w całym kraju, ale również w Europie (we Francji, Niemczech, Anglii, Belgii, Rosji, Szwecji, Austrii, Węgrzech, na Litwie i Ukrainie). Był także ze swoimi koncertami w Stanach Zjednoczonych oraz w Kanadzie. Związany jest też z miastem Olsztyn, z Warmią oraz Mazurami, nie jedynie miejscem zamieszkania, ale w charakterze inicjatora koncertów, festiwali oraz licznych przeglądów.

Brał udział w licznych programach radiowych oraz telewizyjnych. Wydał i nagrał czternaście albumów CD i w roku 2008 płytę DVD (również z płytą CD), pod tytułem: „Obrazy i obrazki: Koncert na zamku w Olsztynie”. Najnowszy album z roku 2018, nosi tytuł: „Błędne koło”, z którego formacja promuje piosenki w trakcie swych koncertów. Występy Czerwonego Tulipana są "autorską wypowiedzią artystyczną" aż trzydziestocztero-letniej działalności grupy.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl