Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Marek Majewski zaprasza
Marek Majewski zaprasza Państwa bardzo serdecznie na muzyczno-satyryczny wieczór. Gośćmi wieczoru będą: Wanda Kwietniewska z grupy Wanda i Banda, a także Tomasz Jachimek.
Gdzie?
Bielański Ośrodek Kultury
Goldoniego C. 1, 01-913 Warszawa
Kiedy?
19 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
25 zł

Marek Majewski zaprasza Państwa bardzo serdecznie na muzyczno-satyryczny wieczór. Gośćmi wieczoru będą: Wanda Kwietniewska z grupy Wanda i Banda, a także Tomasz Jachimek.

Tomasz Jachimek jest komikiem, standuperem, konferansjerem, tekściarzem, scenarzystą i dramaturgiem. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracując na estradzie, a także na scenie, czy też w telewizji oraz w radiu. Jest laureatem wszelakich największych polskich przeglądów kabaretowych, jak również autorem programów kabaretowych, monologów, tekstów piosenek, sztuk teatralnych oraz radiowych.

Wanda Kwietniewska jest natomiast wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów, założycielką oraz liderką formacji WANDA i BANDA. Jedną z popularniejszych artystek rocka polskiego lat osiemdziesiątych. Do roku 1982 była wokalistką w grupie Lombard. Założyła, również w roku 1982 formację Banda i Wanda. Koncertują razem po dziś dzień, z wielkim powodzeniem w całym kraju. Największe przeboje: "Nie będę Julią", "HiFi", "Fabryka marzeń", "7 życzeń", "Kochaj mnie miły", "Mamy czas". Jest ogromną miłośniczką sportu, a w szczególności siatkówki, wiceprzewodniczącą Stowarzyszenia Artystów oraz Wykonawców Polskich (SAWP), a także wielokrotną jurorką konkursów i festiwali muzycznych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go lutego 2020 roku, do warszawskiego Bielańskiego Ośrodka Kultury, znajdującego się przy ulicy Goldoniego C. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl