Marek Kaliszuk - koncert
Koncert artysty jest połączeniem dość wyjątkowym kilku gatunków oraz stylów, na jakie składają się autorskie piosenki, jak również inspiracje muzyczne artysty.
Gdzie?
Dom Kultury "Kadr" w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Rzymowskiego W. 32, 02-697 Warszawa
Kiedy?
11 stycznia 2020 od 19:00
Za ile?
20 zł

Jedni z Państwa znają go lepiej jako aktora, zaś inni jako wokalistę. Artysta jak sam twierdzi: jedno nie wyklucza drugiego, ale wręcz przeciwnie. Od wielu lat łączy konsekwentnie swe największe życiowe pasje, czyli aktorstwo i muzykę. Spotkać go można na deskach teatru, na estradzie, przed kamerą, jednak od czasu kiedy pracuje nad swym debiutanckim albumem, więcej czasu poświęca samej muzyce. W roku 2020 ukazać się ma debiutancka płyta artysty. Do tej pory zaprezentował on trzy single, które zapowiadają płytę: "Naprzeciw", "Aua" i "Bez Ciebie nie ma mnie". Utwory są utrzymane w stylu nowoczesnego popu, ale z elementami elektroniki klubowej, zaś za teksty oraz częściowo za muzykę odpowiedzialny jest sam Kaliszuk.

Koncert artysty jest połączeniem dość wyjątkowym kilku gatunków oraz stylów, na jakie składają się autorskie piosenki, jak również inspiracje muzyczne artysty. Polskie oraz światowe hity z repertuaru, między innymi: Phila Collinsa, Franka Sinatry, Justina Tomberlake’a, Natalii Kukulskiej, Arethy Franklin, Marka Grechuty, a nawet formacji Modern Talking teraz zabrzmią w nowych oraz nieco zaskakujących aranżach. Czeka na Państwa wiele wspaniałych dźwięków, przeróżnych emocji, nastrojów, czy zaskoczeń, jak na przykład: głos Hanki Ordonówny, natomiast wspólnym muzycznym mianownikiem koncertu jest wspaniały głos artysty i towarzysząca mu formacja czołowych krajowych muzyków sesyjnych z kierownictwem Marcina Urbana.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 11-go stycznia 2020 roku, do warszawskiego Domu Kultury "Kadr" w Dzielnicy Mokotów, znajdującego się przy ulicy Rzymowskiego W. 32. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl