Marek Dyjak: trasa koncertowa „Piękny Instalator”

Marek Dyjak: trasa koncertowa „Piękny Instalator”
Gościnnie na płycie także pojawi się Renata Przemyk i Zosia Hiszpańska, czyli młoda skrzypaczka, która gra temat do muzyki, pochodzący z filmu, pod tytułem: „Jasminum” Zygmunta Koniecznego.
Gdzie?
Strefa Kultury Wrocław - Impart / Sala Teatralna
Mazowiecka 17, 50-451 Wrocław
Kiedy?
22 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
70 zł

„Piękny instalator” - tak brzmi tytuł płyty Marka Dyjaka, która ukaże się dzięki nakładowi wydawnictwa Agora już 29-go listopada roku 2019. To tytuł utworu do tekstu samego Jana Kondraka, który był próbą nawiązania do dzieła Jerzego Dudy-Gracza. Tą właśnie piosenką Dyjak w roku 1995 wyśpiewał sobie jedną z nagród podczas krakowskiego Studenckiego Festiwalu Piosenki. Jak sam artysta mówi - utwór został oczywiście lekko zmodyfikowany, bo wcześniej był straszliwie agresywny oraz wulgarny, co dało mu nagrodę, jednak dziś nikt nie puściłby jej w radio, dlatego za potrzebą tej płyty został troszeczkę "zmiękczony".

Na płycie ten utwór Marek Dyjak śpiewał w duecie z Vieniem (raper). Gościnnie na płycie także pojawi się Renata Przemyk i Zosia Hiszpańska, czyli młoda skrzypaczka, która gra temat do muzyki, pochodzący z filmu, pod tytułem: „Jasminum” Zygmunta Koniecznego. Słowa zaś na potrzeby utworu „Miriam” napisał sam Robert Kasprzycki.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 22-go lutego 2020 roku, do wrocławskiej Strefy Kultury Wrocław - Impart / Sala Teatralna, przy ulicy Mazowieckiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 70 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl