Marek Dyjak – Dyjak Gintrowski - koncert

Marek Dyjak – Dyjak Gintrowski - koncert
W trakcie koncertu, pod tytułem: “Za Twoją i moją wolność” usłyszą Państwo piosenki, jak: “Człowiek złota ryba”, czy “Piosenka w samą porę”
Gdzie?
Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
Kiedy?
22 września 2019 od 19:00
Za ile?
50 zł

Marek Dyjak jest artystą, który jakże mocnym głosem stara się śpiewać równie mocne piosenki. Jak mawiają fani jest tutaj krew, łzy i żółć. Na rynku supermenów papierowych jest zjawiskiem, w ocenie Jana Wołka.

W trakcie koncertu, pod tytułem: “Za Twoją i moją wolność” usłyszą Państwo piosenki, jak: “Człowiek złota ryba”, “Piosenka w samą porę”, albo słynny twór, noszący tytuł: “A my nie chcemy uciekać stąd”, który został napisany przez samego Jacka Kaczmarskiego w roku 1989 po pożarze w szpitalu psychiatrycznym (Górna Grupa).

Najbardziej prawdziwy głos polskiego muzycznego rynku. Tak mówi o nim Elżbieta Zapendowska, która jest krytyczką muzyczną oraz nauczycielka śpiewu. Koncert odbędzie się w granicach czwartej edycji Tygodnia Demokracji (Gdańsk). Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 22-go września 2019 roku, do gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, znajdującego się przy ulicy Bogusławskiego W. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl