Marcin Zdunik (gościnnie: Żaneta Sławińska) - koncert

Marcin Zdunik (gościnnie: Żaneta Sławińska) - koncert
Przedstawiamy Państwu zatem Marcina Zdunika, który jest polskim wiolonczelistą, solistą oraz kameralistą.
Gdzie?
Dom Kultury "Kadr" w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Przemysława Gintrowskiego 32, 02-697 Warszawa
Kiedy?
11 maja 2019 od 19:00
Za ile?
15 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejny już koncert z cyklu, pod nazwą: "Klasycznie Niepoważni!" Przed Państwem porywający recital wybitnego wiolonczelisty, który dopełniliśmy opowieściami Jakuba Szafrańskiego. Wystąpi także w charakterze Gościa specjalnego - Żaneta Sławińska.

Przedstawiamy Państwu zatem Marcina Zdunika, który jest polskim wiolonczelistą, solistą oraz kameralistą. Artysta wykonuje muzykę zaczynając od samego renesansu po najnowsze dzieła, a także improwizuje, komponuje i aranżuje. Zapraszany jest do udziału w festiwalach muzycznych bardzo prestiżowych, jak między innymi: BBC Proms (Londyn), Progetto Martha Argerich (Lugano), a także Chopin i Jego Europa (Warszawa).

Marcin Zdunik uczył się pod kierunkiem wspaniałych i wielkich muzyków, jak: Andrzej Bauer, czy Julius Berger, natomiast muzykologiczną wiedzę przyjmował, studiując na UW. Teraz sam prowadzi artysta klasę wiolonczeli na Akademii Muzycznej (Gdańsk), również posiada tytuł doktora hab. muzycznych sztuk. Ponad to gra na instrumencie, który został wykonany przez samego Wojciecha Topę.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 11-go maja 2019 roku, do Domu Kultury "Kadr" w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, znajdującego się przy ulicy Przemysława Gintrowskiego 32. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl