Marcin "Kali" Gutkowski - koncert
Kompozycje nagrane zostały z wykorzystaniem żywych instrumentów - obok tych klasycznych tj. skrzypce, fortepian, gitara, pojawią się, między innymi: duduk, sitar, okaryna, perkusjonalia oraz flety.
Gdzie?
Klub Muzyczny "Scena"
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-729 Sopot
Kiedy?
14 kwietnia 2018 od 22:00
Za ile?
39 zł

Kali jest jednym z najpopularniejszych artystów na polskiej scenie rapowej. Jest ponad to autorem bestsellerowych albumów „50/50”, „Sentymentalnie”, czy też „Gdy zgaśnie słońce”. Płyta, pod tytułem: „Krime story” została wydana w roku 2016 i uzyskała w szybkim tempie status płyty platynowej, zaś książka, nosząca ten sam tytuł cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Najnowszy krążek „Chakra”, czyli Step Hurt został wyprodukowany razem z Pawbeats, jest to album koncepcyjny zainspirowany centrami energetycznymi, które znajdują się w ludzkim organizmie, czyli czakrami. Kompozycje nagrane zostały z wykorzystaniem żywych instrumentów - obok tych klasycznych tj. skrzypce, fortepian, gitara, pojawią się, między innymi: duduk, sitar, okaryna, perkusjonalia oraz flety.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 14-go kwietnia 2018 roku, do sopockiego Klubu Muzycznego "Scena", znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00, a bilety wstępu kosztują 39 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl