Marc Van Linden - Night with Legend
Za konsoletą znajdzie się postać, która zapisała się wielkimi literami na kartach historii klubowej.
Gdzie?
Klub Underground Kołobrzeg
Dworcowa 10, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
od 28 kwietnia 2018 22:00 do 29 kwietnia 2018 04:00
Za ile?
25 zł

Kochani, pragniemy Was zawiadomić, że rozpoczyna się właśnie cykl imprez, znajdujący się pod hasłem brzmiącym: "Night with Legend". Za konsoletą znajdzie się postać, która zapisała się wielkimi literami na kartach historii klubowej. Już 28-go kwietnia odwiedzi Państwa prawdziwa legenda, czyli Marc van Linden, który to swymi setami i produkcjami, jak również wielce pozytywną osobowością wręcz rozkochał w sobie wielu klubowiczów w całym naszym kraju.

Zatem tej nocy z pewnością nie zabraknie pozytywnym i dobrych emocji oraz wrażeń. Natomiast o wizualne wrażenia ponownie zadba firma zaprzyjaźniona - Soundbase - światło, scena, multimedia oraz dźwięk, która rozświetli nam ponownie lokal, jak również dostarczy wyrzutnie CO2.

Zagrają jako support: Sasha Dubrovsky i DeeGee. Bilety będą dostępne tylko w dzień imprezy w kasie klubu, w cenie 25 złotych. Wstęp przewidziany dla Gości od 21 roku życia. W sprawie rezerwacji lóż telefonicznie, pod numerem telefonu: 601220137 lub w prywatnej wiadomości.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Zapraszamy już 28-go kwietnia 2018 roku, do kołobrzeskiego Klubu Underground, który znajduje się przy ulicy Dworcowej 10. Wydarzenie rozpoczynamy o godzinie 22:00, a kończymy o 4:00 nad ranem.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl