Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mammut - koncert

Mammut - koncert
 
Mając na uwadze ich pochodzenie, a także brzmienie rockowe są często porównywani do Sigur Ros oraz do Björk.
gdzie?Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?1 grudnia 2017 od 20:00
za ile?59 zł
organizatorAgencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 1-go grudnia 2017 roku, w warszawskim Klubie Hydrozagadka, znajdującym się przy ulicy 11 Listopada 22. Zaczynamy o godzinie 20:00, a bilety na koncert kosztują 59 złotych.

Tworzący ten zespół muzycy mają po 20 parę lat i choć są młodzi wiekiem, to nie jeśli chodzi o muzyczny staż. Dekadę temu mając na koncie jedynie trzy nagrania, wygrali oni konkurs dla młodych talentów Músíktilraunir. Od tamtej pory kariera formacji nabrała rumieńców i nieco szybszego tempa. Mając na uwadze ich pochodzenie, a także brzmienie rockowe są często porównywani do Sigur Ros oraz do Björk. Swoją pierwszą płytę, pt.: "Mammút" postanowili zarejestrować w dobrze znanym studiu, o nazwie Sundlaugin.

Teksty dla zespołu pisze wokalistka zachwycającą - Kata. Tworzenie muzyki przychodzi jej naturalnie, jak sama o sobie mówi. Zespół teksty te wykonuje w większej części w ojczystym języku. Siłą grupy jest hipnotyzujący, magnetyczny bas, który jest podstawą ich większości kompozycji, jak również pełny charyzmy głos wokalistki z akompaniamentem melodyjnych oraz wyrazistych gitar. Trzeci i zaraz ostatni, jak do tej pory album został uznany albumem roku przez wiele źródeł. Charakteryzuje się on niezwykłym brzmieniem, złożonym bardziej niż kiedykolwiek oraz przepełnione zapętlonymi dźwiękami gitar, które przywołują brzmienia alternatywnej muzyki z lat dziewięćdziesiątych. Starają się uwolnić od łatki "post punk" i wyznaczają nowe kierunki.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl