Mamalör – Pumpernakle
Muzycy zagrają również piosenki, których słowną warstwę stanowią utwory pochodzące z czeskiej poezji autorstwa poetów, jak na przykład: Antonín Sova i František Gellner.
Gdzie?
Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
Kiedy?
2 sierpnia 2018 od 19:30
Za ile?
25 zł

Mamalör – Pumpernakle prosto z Czech. Zespół Mamalör zagra dla Państwa piosenki zainspirowane melodiami żydowskich oraz romskich muzyków, pochodzące z Europy Wschodniej. Jest to formacja doceniana szczególnie za wykony piosenek autorskich napisanych przez aktorkę z teatru, o nazwie: Komorní sceny Arena Ostrava, czyli Tereze Cisovska. Grupa występowała na różnych festiwalach, między innymi w: Czechach, na Śląsku oraz na Morwach. Brała również udział w konkursie, pod nazwą: KlezFest, Londyn, Jazz Cafe, w roku 2009.

W programie naszego koncertu Pumpernakle znajdą się pieśni tradycyjne zaśpiewane w języku hebrajskim, na przykład: “Chag purim”, czy też w języku jidysz, między innymi: “Ale Brider”. Muzycy zagrają również piosenki, których słowną warstwę stanowią utwory pochodzące z czeskiej poezji autorstwa poetów, jak na przykład: Antonín Sova i František Gellner.

Na koncert zapraszamy Was zatem bardzo serdecznie już 2-go sierpnia 2018 roku, do sopockiego Teatru Atelier imienia Agnieszki Osieckiej, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl