Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Mama - Premiera
Dogłębnie oraz bardzo mocno porusza on wątek relacji jakie zachodzą między Matką a jej Synem oraz z niezwykłą wrażliwością starają się uzewnętrznić najmocniejszą na świcie miłość.
Gdzie?
Teatr Rozrywki RZT Szymaszkowa
Droga na Szymaszkową 1, 34-500 Zakopane
Kiedy?
13 października 2018 od 20:00
Za ile?
50 zł
Organizator
Teatr Rozrywki RZT Szymaszkowa

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na premierę spektaklu, pod tytułem: "Mama", który jest zainspirowany "Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego. Dogłębnie oraz bardzo mocno porusza on wątek relacji jakie zachodzą między Matką a jej Synem oraz z niezwykłą wrażliwością starają się uzewnętrznić najmocniejszą na świcie miłość.

Skomplikowana, trudna, okupiona również czasem wojny, jednak jakże gorliwa. Spektakl jest przepełniony emocjami oraz wielkimi wzruszeniami. Dwie Aktorki, zaś jedna z nich Pianistka, a także Lalka oraz współczesne utwory, jak na przykład Kortez i Dżem, a wszystko to w porywającym przedstawieniu, pod tytułem: "Mama" od artystów Teatru Rozrywki Szymaszkowa RZT oraz interakcja widowni.

Reżyserka: Hanna Zbyryt, natomiast w obsadzie zobaczą Państwo: Katarzynę Ornatkiewicz oraz Hannę Zbyryt. Premiera odbędzie się już 13-go października 2018 roku, w zakopiańskim Teatrze Rozrywki, znajdującym się przy Drodze na Szymaszkową 1. Bilety wstępu na wydarzenie kosztują 50 złotych, a rozpocznie się ono o godzinie 20:00. Gatunek to dramat. Scenografią zajął się Stanisław Rzankowski.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl