Maluma – 11:11 World Tour - koncert
Maluma jest jednym z bardziej rozpoznawalnych piosenkarzy reggaetonowych na całej kuli ziemskiej.
Gdzie?
Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
Kiedy?
27 czerwca 2019 od 20:00
Za ile?
169 zł

Maluma to wokalista latynoski, którego znamy, między innymi za sprawą wielkiego przeboju „Chantaje”, wykonywanego z samą Shakirą. Koncert odbędzie się już 27-go czerwca 2019 roku w gdańskiej Ergo Arenie, znajdującej się przy Placu Dwóch Miast 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 169 złotych. Koncert będzie miał miejsce w granicach światowej koncertowej trasy artysty, pod nazwą: „FAME”.

Zatem Maluma pochodzi z Kolumbii. Naprawdę nazywa się Juan Luis Londoño Arias i jest lepiej znany pod wdzięcznym pseudonimem Maluma. Obecnie jest jednym z bardziej rozpoznawalnych piosenkarzy reggaetonowych na całej kuli ziemskiej. Jego piosenki na portalu Spotify zostały odsłuchane więcej niż 18 miliardów razy oraz jako jedyny muzyk pochwalić się może wynikiem aż 6 teledysków w top50 (YouTube). Łącznie zaś jego teledyski obejrzane zostały więcej niż 11 miliardów razy. Wszystko to za sprawą wsparcia gigantycznego wiernych fanów, bo jego społecznościowe media obserwuje ponad 65 milionów użytkowników! Kolumbijczyk w wieku dwudziestu pięciu lat, zdołał swym latynoskim dźwiękiem rozpalić do czerwoności miliony serc na całej kuli ziemskiej.

Prowadził współpracę, między innymi z: Jason Derulo, Ricky Martin, Timbaland i Marc Anthony. Jego wielki przebój, pod tytułem: „Chantaje”, wykonywany z Shakirą jest w pierwszej 20 klipów z największą liczbą odtworzeń na popularnym serwisie YouTube w całej historii, z wynikiem imponującym wręcz, bo więcej niżeli 2,3 miliarda odtworzeń. To był również drugi odtwarzany najczęściej teledysk w 2017 roku. W naszym kraju singiel uzyskał status platynowego.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

"FAME" jest najnowszą, trzecią studyjną płytą artysty. Jest długo wyczekiwanym następcą bardzo dobrze przyjętego przez krytykę albumu, pod tytułem: „Pretty Boy Dirty Boy”, rok 2015. Tytuł jest skrótem od słów hiszpańskich Fe, czyli (Wiara), Alma, czyli (Dusza), Música, czyli (Muzyka) i Esencia, czyli (Esensja). Płyta jest pierwszym dwujęzycznym krążkiem artysty, zawierającym piosenki śpiewane po hiszpańsku i po angielsku. Dwie piosenki pochodzące z tej płyty - „Corazon” i „Felices Los 4” zdobyły w naszym kraju status Złotych.

Koncert w Gdańsku ma być pierwszą wizytą Malumy w Polsce. W granicach trasy koncertowej, jaka zaczęła się 23-go marca roku 2018 w Stanach Zjednoczonych (Waszyngton). Muzyk odwiedził już więcej niż sześćdziesiąt miast i to na kilku kontynentach.

W to lato będą Państwo mieli świetną okazję, aby przekonać się na własne uszy o uwodzicielskich umiejętnościach latynoskich samego Malumy. I mogą Państwo być przekonani, iż doświadczycie niezapomnianej przygody razem z gorącymi rytmami reggeatonowych dźwięków. Przeżyjemy wspólnie magiczne chwile, kiedy Wiara, Muzyka, Dusza oraz Esencja są wreszcie jednością. Składają się w całość.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl