Malik Montana - koncert
Album był świetnie przyjęty, tak przez publikę, jak i przez krytykę i właśnie dlatego nie może Państwa tam zabraknąć.
Gdzie?
Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków
Kiedy?
3 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
35 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert płyty #TIJARA. Premiera najnowszej, i zarazem trzeciej płyty odbyła się 25-go maja 2018 roku. Album był świetnie przyjęty, tak przez publikę, jak i przez krytykę i właśnie dlatego nie może Państwa tam zabraknąć.

Urodzony w Hamburgu - Malik Montana, tam spędził dwanaście pierwszych lat swego życia. Jego rodzina posiadała korzenie polsko-afgańskie. Mama artysty to Polka z korzeniami greckimi, ojciec zaś jest Afgańczykiem. Później rodzina przeniosła się do Polski. Nieco wcześniej rapujący w języku angielskim (na jego koncie, między innymi numery z: Fat Trelem - Maybach Music Group, czy ze Stylesem P), natomiast od niedawna w języku polskim, zrobił niezłe zamieszanie swym albumem, pod tytułem: "Haram Masari", wspierał go, na przykład: Tede, Bałagane, Sentino, czy też Smolasty. Po „Haram Masari” i „Naaajak” nadszedł wreszcie czas na kolejny album w jego karierze.

I tak 25-go maja 2018 roku miała miejsce premiera płyty, noszącej tytuł: „Tijara”. Co można powiedzieć o nowym materiale? Że jest niezłą petardą, która wyznacza nowy kierunek w trapowej muzyce. Malik pozwolił się poznać szerszej publiczności w charakterze kreatora specyficznego nurtu, będącego dla niego szczególnie charakterystycznym, co przełożyło się na tysiące płyt sprzedanych oraz na milionowe wyświetlenia na popularnym serwisie YouTube.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na płycie spodziewać się można, tak kawałków imprezowych, które rozbujają kluby, jednak nie mogłoby zabraknąć mroczniejszych propozycji. „Tijara” zawiera dwadzieścia piosenek, zaś w wersji preorderowej dorzucone zostaną dodatkowe bonus tracki.

Na koncert zapraszamy już 3-go sierpnia 2018 roku, do krakowskiego Zet Pe Te, znajdującego się przy ulicy Dolnych Młynów 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl