Maleńczuk+ Rhythm Section - koncert
Bezpośredni bliski kontakt z widownią, a także szczery i niezakłócony niczym przekaz tekstu, to Maleńczuk bez dwóch zdań!
Gdzie?
Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB)
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Kiedy?
9 marca 2019 od 18:00
Za ile?
99 zł

Maleńczuk i Rhythm Section jest recitalem, który jednocześnie stanowi retrospekcję dokonań artystycznych Maleńczuka, które to do tej pory osiągnął. Będzie się składał z zestawu piosenek, tak ulicznych, jak również późniejszych dokonań muzycznych artysty, które zresztą dały mu wielką sympatię oraz popularność pośród wyrobionej już części publiki. Bezpośredni bliski kontakt z widownią, a także szczery i niezakłócony niczym przekaz tekstu, to Maleńczuk bez dwóch zdań! To TEN, a o nim mawia się, że jest nie do podrabiania, naturalny, czasami brutalny, ale również dowcipny, ponieważ takie właśnie jest życie. Zatem nie zabraknie pieśni, noszących tytuły: "Ostatnia Nocka", "Sługi za szlugi", "Tango Libido", "Dawna Dziewczyno", czy też "Synu". Słynny „KONCERT SOLO” Maleńczuka grany z kolegami z rytmicznej sekcji jest najnowszą wersją Show, żeby urozmaicić oraz podzielić się sceną. Ponad to oryginalny styl grania na gitarze oraz niczym nieskażona Wolność Słowa.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 9-go marca 2019 roku, do wrocławskiego Centrum Kongresowego (RCTB), znajdującego się przy ulicy Wystawowej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 99 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl