Małach & Rufuz / MetRyka - koncert
MetRyka jest piątym albumem formacji Małach/Rufuz. Przepełniony emocjami, które towarzyszą przyjaciołom w chwilach znalezienia się w miejscu, w którym właśnie się znajdują.
Gdzie?
Dom Kultury LUKSUS
Wita Stwosza 16, 50-148 Wrocław
Kiedy?
25 października 2019 od 20:00
Za ile?
40 zł

„MetRyka” jest piątym albumem formacji Małach/Rufuz. Przepełniony emocjami, które towarzyszą przyjaciołom w chwilach znalezienia się w miejscu, w którym właśnie się znajdują. Udało im się dokonać tego, co chcieli zmieniając szare klatki, na jakich nie było żadnych perspektyw, na swoją firmę, stabilne życie oraz nagraniowe studio. Pragną opowiadać o zachowaniach ludzi, jakich spotykają na swej drodze, swych dalszych planach i motywują do spełnienia marzeń, przy czym zachowują swój sznyt uliczny, dobrze znany publice od pierwszego albumu.

Charakter płyty jest dosyć poważny, jednak nie smutny. Brzmienia nie można sklasyfikować w charakterze konkretnego podgatunku w rapie, odpowiada temu sam kolor okładki, który mieni się różnymi kolorami. Dzięki połączeniu próbek bębnów klasycznych, instrumentów żywych oraz zróżnicowanego tempa piosenek - wszystko staje się bardzo świeże, czy też smaczne. Za muzyczną warstwę płyty odpowiadają 2Check, Małach i Flame. Rufuz oraz Małach idą muzyką posiadającą ducha czasu i pozostają przy tym ciągle sobą.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go października 2019 roku, do wrocławskiego Domu Kultury Luksus, znajdującego się przy ulicy Wita Stwosza 16. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl