Makar & Children of the Corn - koncert
Wyrzucił za siebie niedopałek cygara. Kątem oka zobaczył jakiś błysk. Kiedy się obrócił dosłownie wryło go w ziemię i opadła mu szczęka.
Gdzie?
Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
Kiedy?
5 kwietnia 2019 od 21:30
Za ile?
25 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zupełnie nowy projekt Andrzeja "Makara" Makarewicza, a także młodych muzyków, którzy pochodzą z Mielca. Muzyka zespołu nawiązuje do soundtrackow, pochodzących z filmów samego Quentina Tarantino. Natomiast Makar to postać rozpoznawalna na polskiej scenie muzycznej. Makar w przeddzień krystalizacji nowego składu powiedział, że: Ta noc sprawiała wrażenie innej od wszystkich innych. Był pogrążony w myślach, dotyczących tego skąd wziąć nowych wspólników.

Wyrzucił za siebie niedopałek cygara. Kątem oka zobaczył jakiś błysk. Kiedy się obrócił dosłownie wryło go w ziemię i opadła mu szczęka. Bo z palącego się pola kukurydzianego wyłoniły się trzy sylwetki, wydawać by się mogło, że pomiotów piekielnych. Później okazało się jednak, iż w knajpie dostał trefnego drinka i wydarzenia wyglądały troszeczkę inaczej. Okazało się natomiast, że owe podmioty piekła to całkowicie łebscy muzycy, którzy wspólnie nawiązali nić porozumienia. Nazwa ich formacji powstała ku czci właśnie tej nocy.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go kwietnia 2019 roku, do krakowskiego Harris Piano Jazz Baru, znajdującego się przy ulicy Rynek Główny 28. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:30, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl