Makar & Children of the Corn - koncert
Ich muzyka pozostaje w nawiązaniu do soundtrackow, które z kolei pochodzą z filmów samego Quentina Tarantino.
Gdzie?
Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
Kiedy?
11 stycznia 2019 od 21:30
Za ile?
25 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie nowy projekt Andrzeja Makarewicza, czyli "Makara", a także młodych muzyków pochodzących z Mielca. Ich muzyka pozostaje w nawiązaniu do soundtrackow, które z kolei pochodzą z filmów samego Quentina Tarantino. Poza tym Makar jest dość dobrze rozpoznawany na polskiej muzycznej scenie. W przeddzień krystalizacji nowego składu Andrzej Makarewicz powiedział, że ta noc jest zdecydowanie inna od wszystkich. Był również mocno pogrążony w myślach dotyczących tego, skąd wziąć nowych wspólników, po czym wyrzucił niedopalone cygaro, za siebie. Kątem oka zobaczył jakiś błysk.

Obrócił się i wręcz zdębiał. Bo z płonącego pola kukurydzianego powoli wyłaniały się sylwetki. Było ich trzy, a artyście wydawało się, że są to pomioty piekielne. Później okazało się, że podstawiono mu w pubie lewego drinka, tak więc wydarzenia klarowały się troszkę inaczej. Ale okazało się, mimo wszystko, iż te "diabelskie pomioty" są całkiem sensownymi gośćmi i tak nawiązała się współpraca.

Na koncert tego niezwykłego zespołu zapraszamy Was bardzo serdecznie już 11-go stycznia 2019 roku, do krakowskiego Harris Piano Jazz Bar, znajdującego się przy Rynku Głównym 28. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:30, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl