Majówka z RCK - koncert
Artyści zaprezentują się w projekcie "Linia Nocna". Pracę nad nim rozpoczęli ponad dwa lata temu.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
3 maja 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu ma zaszczyt zaprosić na koncert niezwykłego duetu, który stanowią Monika Mimi Wydrzyńska oraz Mikołaj Trybulec. Artyści zaprezentują się w projekcie "Linia Nocna". Pracę nad nim rozpoczęli ponad dwa lata temu. Czerwiec 2017 roku to data debiutu, na sceny weszli singlem zatytułowanym „Znikam na chwilę”. Debiut nie przeszedł bez echa, duet otrzymał nagrodę przyznaną przez redakcję Chillzet. Była to nagroda w konkurencji „Chilloutowa kompozycja roku 2017”. Linia Nocna pierwszy koncert zaliczyła na krakowskim Dworcu Głównym. Koncert odbył się w podczas „Chillzet live Session”.

Duet Linia Nocna wystąpił podczas Warsaw Music Week. Zespół supportował także KARI podczas jej koncertowej trasy „I am Fine”, a także "Oldschool" z Kubą Badachem na czele w Teatrze Roma w Warszawie.

Monikę Mimi Wydrzyńską i Mikołaja Trybulca zobaczyć można było w telewizyjnym programie „Hybrydy zderzenia”, gdzie skonfrontować mogli swe umiejętności, ponieważ konwencja programu proponowała spotkania na linii: mistrz - debiutant. Ciekawie zaaranżowany cover utworu „W moim ogrodzie” formacji Daab pozwolił im na udział w finale oraz występy u boku Mistrza Stanisława Sojki.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Kolejny, drugi singiel zatytułowany „Nad Wisłą” ukazał się w listopadzie. Wystąpił na nim gościnnie Kuba Stankiewicz, artysta, wokalista z legendarnej grupy "Elektryczne Gitary". W kawałku „Nad Wisłą” zarówno w warstwie tekstowej jak i muzycznej słychać wyraźne urbanistyczne inspiracje, fascynacje miastem oraz jego dźwiękami, co z czasem stało się cechą charakterystyczną twórczości zespołu. Utwór znalazł się wśród propozycji do Trójkowej Listy Przebojów, a także na listach przebojów większości polskich stacji radiowych.

Najświeższe wydawnictwo duetu to premiera z 16 marca, na półkach pojawiła się wówczas debiutancka płyta wydana pod egidą Wydawnictwa Agora „Znikam na chwilę”. Na płycie usłyszymy Kubę Sienkiewicza i Buslava. Cechą charakterystyczną krążka są brzmienia elektroniczne oraz nowoczesne produkcje. Warstwa wokalno-tekstowa wypełniona jest delikatnością oraz poetyckością. Płyta zbiera niezwykle pochlebne recenzje tak wśród dziennikarzy, jak i wśród słuchaczy.

Lanberry, znana jako autorka hitu zatytułowanego „Ostatni most”. Przebój szturmem zdobywa stacje radiowe, dotarł nawet do czwartego miejsca w rocznym zestawieniu najlepiej granych kawałków w stacjach radiowych w Polsce w 2017 roku. Klip odtworzono już ponad dziesięć milionów razy (YouTube). Lanberry zajęła drugie miejsce w rankingu Kino Polska Muzyka, w kategorii Najlepiej zapowiadający się artysta 2018 roku.

Lanberry weszła w rok 2018 kolejnym przebojem. Tym razem nagrała go w duecie z Feel-em. Kawałek nosi tytuł „Gotowi na wszystko” i jest piosenką promującą polską komedię romantyczną zatytułowaną „Exterminator. Gotowi na wszystko”. Artystka ma na swoim koncie kawałek „Piątek” (10 milionów odtworzeń) oraz debiutancki singiel zatytułowany „Podpalimy świat”, który pochwalić się może prawie pięcioma milionami odtworzeń.

Serdecznie zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu na upojną, niezwykłą majówkę. Majówkę jedyną w swoim rodzaju - bo z porządną porcją dobrej muzyki!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl