Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Majówka 2017

Majówka 2017
 
Zespół Luxtorpeda wykonuje i zajmuje się głównie rockową muzyką. Formacja powstała w roku 2010, a pomysłodawcą projektu był wokalista i gitarzysta Robert Friedrich
gdzie?Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?2 maja 2017 od 19:00
za ile?bezpłatnie

Miasto Kołobrzeg oraz znajdujące się w nim Regionalne Centrum Kultury serdecznie Państwa zapraszają na koncert, który rozpocznie majówkę roku 2017. Na plenerowej scenie wystąpi przed Wami grupa o nazwie Luxtorpeda. Wiele innych niespodzianek czeka na Państwa w Kołobrzegu, podczas tej Majówki, ale o tym nie teraz.

Zespół Luxtorpeda wykonuje i zajmuje się głównie rockową muzyką. Formacja powstała w roku 2010, a pomysłodawcą projektu był wokalista i gitarzysta Robert Friedrich, którego znamy z innych zespołów, jak na przykład:
* Acid Drinkers
* Kazik na Żywo
* Arka Noego
* 2Tm2,3

Artysta zaprosił do współpracy:
* Roberta Drężka - gitarzystę
* Krzysztofa Kmiecika - basistę
* Tomasza Krzyżaniaka - perkusistę

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Ten skład uzupełnia również wokalista Przemysław Frencel "Hans". Znamy go natomiast z Pięć Dwa Dębiec - duetu wykonującego rap. 9-go maja roku 2011 wyszła debiutancka płyta formacji, pod tytułem: "Luxtorpeda". Rok później także 9-go maja ukazał się drugi album zespołu, o nazwie: "Robaki". Zdobył on stosunkowo szybko status Złotego, podobnie jak pierwszy album.

1-go kwietnia roku 2014 miała miejsce premiera trzeciej płyty formacji, o tytule: "A morał tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe, to jednak buraki". Natomiast 1-go kwietnia roku 2016 ukazał się krążek, pod tytułem: "MyWasWyNas".

Zapraszamy na koncert już 2-go maja 2017 roku, o godzinie 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl