MaJLo - koncert
MaJLo pod takim pseudonimem ukrywa się Maciej Milewski, który jest producentem, kompozytorem, instrumentalistą oraz wokalistą pochodzącym z miasta Gdańsk.
Gdzie?
Drizzly Grizzly
Elektryków 1, 80-863 Gdańsk
Kiedy?
25 października 2019 od 20:00
Za ile?
30 zł

MaJLo pod takim pseudonimem ukrywa się Maciej Milewski, który jest producentem, kompozytorem, instrumentalistą oraz wokalistą pochodzącym z miasta Gdańsk. W wieku lat siedmiu rozpoczął on naukę grania na skrzypcach w muzycznej szkole, ale instrument ten został przez niego porzucony dla gitary. Zatem klasyka przegrała tutaj z jazzem, a zaowocowało to studiami na Muzycznej Akademii (Gdańsk), klasa jazzowej gitary. W czasie studiowania powstało Maciej Milewski Quintet, a także wydawnictwo, pod nazwą: "The Bird's Reflection" - projekt autorski artysty. W charakterze kompozytora może szczycić się również autorstwem muzyki do teatralnych sztuk.

Od 2015 roku, jako MaJLo, przeobraził się w muzycznego producenta electro/pop/indie. Także w roku 2015, w grudniu odbyła się premiera debiutanckiej płyty, pod tytułem: "Reverse", wydanej dzięki wytwórni muzycznej, o nazwie: Sounddict.

W charakterze producenta MaJlo podejmował współprace z artystami, jak między innymi: Arek Kłusowski, Ralph Kaminski, Żaneta Łabudzka oraz wieloma innymi. W roku 2017, w marcu został wydany jego drugi album, pełno grający, pod tytułem: „Over The Woods”, który od początku wypełnił przestrzeń muzyczną na festiwalach, jak na przykład: Open’er oraz Spring Break. Piosenki zawarte na albumie docenione zostały dzięki zagranicznych kanałów muzycznych, zaś remiks singla, pt.: „Another Day” przekroczył już siedem milionów odtworzeni w serwisie Spofity.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go października 2019 roku, do gdańskiego Drizzly Grizzly, znajdującego się przy ulicy Elektryków 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl