Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

MaJLo Hocki Klocki koncertowo

MaJLo Hocki Klocki koncertowo
 
Pod pseudonimem MaJLo ukrywa się Maciej Milewski, kompozytor, producent, instrumentalista oraz wokalista związany z Gdańskiem.
gdzie?Hocki Klocki nad Wisłą
Bulwar Flotylli Wiślanej, 00-411 Warszawa
kiedy?11 sierpnia 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

11 sierpnia na scenie koncertowej klubu Hocki Klocki nad Wisłą zagości MaJLo - zdolny producent muzyki electro/indie/pop!

Pod pseudonimem MaJLo ukrywa się Maciej Milewski, kompozytor, producent, instrumentalista oraz wokalista związany z Gdańskiem. Już w wieku siedmiu lat rozpoczął edukację muzyczną. Pierwsze kroki stawiał w szkole muzycznej w klasie skrzypiec. Ten wymagający instrument porzucił jednak dla równie absorbującej gitary. Klasyka nie wygrała z jazzem, a to zaowocowało studiami na gdańskiej Akademii Muzycznej, w klasie jazzowej gitary.

W 2015 roku, w grudniu, nastąpił debiut artysty, który pod pseudonimem MaJLo, wydał EP-kę „Reverse”. Pierwszy singiel zatytułowany „Lights”, nagrany został wspólnie z Ralphem Kaminskim i podbił nie tylko playlisty w Polsce, lecz również kanały muzyczne w Europie i USA. Utwór doczekał się Remiksu, który wykreował francuski duet producencki „FDVM”. Realizacja zabrzmiała na największych światowych scenach festiwalowych (Coachella, Daybreak…).

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Pięć miesięcy temu MaJLo wydał drugi, pełnogrający album zatytułowany „Over The Woods”, który od razu wypełnił przestrzeń muzyczną takich festiwali jak, między innymi Spring Break czy Open’er. Utwory zawarte na krążku zyskały aprobatę zagranicznych kanałów muzycznych. Artysta pochwalić się może remiksem singla „Another Day”, który przekroczył siedem milionów odtworzeń w serwisie muzyki Spotify.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl