Majka Jeżowska - Koncert Mikołajkowy
Obok zainteresowania popem, Maria Jeżowska z przyjemnością oddaje się komponowaniu i wykonywaniu piosenek dedykowanych dzieciom.
Gdzie?
Hala Sportowa
Tysiąclecia 11, 84-360 Łeba
Kiedy?
1 grudnia 2016 od 10:00
Za ile?
14 zł

W Łebie szykuje się niezły prezent mikołajkowy. Pięć dni przed wizytą Mikołaja w Hali Sportowej przy ulicy Tysiąclecia 11 pojawi się Gwiazda z orszaku Mikołaja.

1 grudnia, o 10:00 na scenie pojawi się Majka Jeżowska - piosenkarka, reżyserka, kompozytorka. Polska artystka w '79 roku podczas opolskiego Festiwalu brała udział w konkursie premier. Otrzymała wówczas wyróżnienie za inspirującą interpretację wykonywanych utworów oraz za "Nutkę w nutkę". Po opolskim sukcesie przyszła pora na pierwszy autorski album "Jadę w świat", gdzie znalazły się przeboje artystki: tytułowy „Jadę w świat", „Najpiękniejsza w klasie” i „Od rana mam dobry humor”.

Na Festiwal powróciła rok później, gdzie zgłosiła się do konkursu premier. Otrzymała wówczas trzecie miejsce za „Reggae o pierwszych wynalazcach”. Druga płyta Majki Jeżowskiej "Wibracje" ujrzała światło dzienne w 1987 roku. Lata dziewięćdziesiąte to czas mrągowskiego Pikniku Country, gdzie prowadziła autorski show. Artystka wykonywała utwory Krzesimira Dębskiego w produkcjach Juliusza Machulskiego Kingsajz oraz Deja vu. Piosenka artystki „Kolor serca” stała się hymnem akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w 1993 roku. Obok zainteresowania popem, Maria Jeżowska z przyjemnością oddaje się komponowaniu i wykonywaniu piosenek dedykowanych dzieciom.

Szukasz noclegów w Łebie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Łebie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl