Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Magia Marzeń VI - edycja krakowska

Magia Marzeń VI - edycja krakowska
 
Magia Marzeń VI krakowska rozpocznie się 28 września, o godz. 19:00 właśnie piosenką "Wspomnienia". Klub Alchemia serdecznie Państwa wówczas zaprasza.
gdzie?Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
kiedy?28 września 2017 od 19:00
za ile?30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie po raz szósty na koncert, pod nazwą: "Magia Marzeń" do miasta Kraków. To wspaniałe wydarzenie ma swoją historię, która zahacza o opowieść o wolontariuszach z oddziału warszawskiego Fundacji, którzy to w roku 2010 pierwszy raz zorganizowali to wydarzenie. Było to zrealizowanie pragnienia jednego z podopiecznych Fundacji - Mateusza. Zakochany w muzyce chłopiec, pragnął związać z nią swą przyszłość oraz marzył o tym, aby innym zostawić po sobie jakąś cząstkę.

Tego wyrazem miała być piosenka własna, nagrana przez chłopaka. Inna marzycielka - Natalia napisała w podziękowaniu wiersz za marzenie zrealizowane, a do jej tekstu skomponowano melodię i właśnie w ten sposób powstawał utwór, pod tytułem: "Wspomnienia". Mateusz niestety przegrał walkę z chorobą, kilka miesięcy potem także Natalka odeszła. Mimo tego wolontariusze z Fundacji postanowili marzenie Mateuszka zrealizować i nagrali jego piosenkę oraz zorganizowali koncert. W stolicy to wydarzenie miało miejsce już kilkakrotnie, zaś w roku 2012, w kwietniu ta magia została przeniesiona w inne miejsce - do Krakowa.

Magia Marzeń VI krakowska rozpocznie się 28 września, o godz. 19:00 właśnie piosenką "Wspomnienia". Klub Alchemia serdecznie Państwa wówczas zaprasza. Później w trakcie uroczystej Gali przedstawiona zostanie działalność oddziału krakowskiego Fundacji przez ostatni rok. Z nami będą nasi najwspanialsi Marzyciele oraz sponsorzy. A na scenie także spełni się marzenie! W trakcie tej części naszego wieczoru zapewnimy Państwu moc wspaniałych Gości i atrakcji. Po wstępie i akompaniamencie Michała Rusa będzie miał miejsce przygotowany specjalnie na ten wieczór recital utworów Anny jantar. Wystąpią na scenie Azzja Az, Karol Dziedzic oraz Sandra Mika.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Po skończonym recitalu wystąpi również dla Was Kabaret BudaPesz, zaś na koniec spotkania posłuchamy koncertu gwiazdy wieczoru, czyli Renaty Przemyk.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl