Magda Umer – Koncert jesienny
Magda Umer nie jest jedynie pieśniarką. Wyreżyserowała liczne wspaniałe koncerty oraz widowiska teatralne.
Gdzie?
Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza - Scena Na Dole
Stefana Jaracza 2, 00-378 Warszawa
Kiedy?
26 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
90 zł

Przed Państwem wystąpią: Magda Umer - wokal, Wojciech Borkowski - fortepian.

W recitalu, pod tytułem: "Koncert jesienny" usłyszą Państwo piosenki z albumów: "Wciąż się na coś czeka" oraz "Noce i sny", a także utwory – wizytówki artystki, jak również ikony piosenki polskiej literackiej, jak między innymi: "Już szumią kasztany", "O niebieskim pachnącym groszku" i "Oczy tej małej". Magda jak przystało na Mistrzynię Polskiej Mowy (2005), opowiada pięknie o autorach piosenek oraz o swym życiu. Tworzy swego rodzaju spektakl.

Magda Umer nie jest jedynie pieśniarką. Wyreżyserowała liczne wspaniałe koncerty oraz widowiska teatralne. Nie można tutaj wymienić wszystkich - za dużo czasu, by to zajęło. W wielu, na przykład: "Zimy żal" (1989), "Kobieta zawiedziona" (Krystyna Janda, rok 1994), "Big Zbig show" (rok 1992), "Mężczyźni mojego życia" (rok 1995), "Marlena" (1999), "Zielono mi" (1997), "Młynarski, czyli trzy elementy" (rok 2003, Teatr Ateneum), czy też w przedsięwzięciu wspólnym z Andrzejem Poniedzielskim, pod tytułem: "Chlip hop" (z roku 2006), muzycznym współtwórcą był sam Wojciech Borkowski. Artysta towarzyszy Magdzie Umer nieprzerwanie od trzydziestu siedmiu lat. Zaś w tym roku Umer obchodzi pięćdziesiątą rocznicę swej pracy na scenie muzycznej.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go lutego 2020 roku, do warszawskiego Teatru Ateneum imienia Stefana Jaracza - Scena Na Dole, znajdującego się przy ulicy Stefana Jaracza 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 90 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl