Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mafia- koncert

Mafia- koncert
 
Ich koncerty, to wspaniałe widowisko muzyczne, gdzie wszystko dzieje się na żywo, a to słuchacze bardzo doceniają.
gdzie?Klub Stodoła - Open Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
kiedy?7 października 2017 od 20:00
za ile?45 zł
organizatorSTODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Godzina 19:00- nastąpi otwarcie klubu
Godzina 20:00- startujemy z koncertem

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 7.10.2017 roku do Klubu Stodoła w Warszawie na koncert zespołu Mafia. Grupa ta sprzedała już ponad pół miliona płyt i zagrała ponad 1200 koncertów, zdobyła również wiele z najważniejszych, muzycznych nagród. Zespół najbardziej znany jest z takich piosenek jak " W świetle dnia" czy "Imię Deszczu", wystąpią w Stodole na Open Stage.

Mafia jest zespołem z silną pozycją na koncertowym i muzycznym rynku polskim. Na ich koncerty tłumnie przybywają świadomi odbiorcy, Ci, którzy Mafię kochali za czasów, kiedy to Andrzej "Piasek" Piaseczny, był jej wokalistą oraz Ci, którzy wielbią ich największe przeboje, znane całej Polsce, dające się nawet dziś zasłyszeć w eterze.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Ich koncerty, to wspaniałe widowisko muzyczne, gdzie wszystko dzieje się na żywo, a to słuchacze bardzo doceniają. Zespół Mafia istnieje już od 25 lat, taka liczba z cała pewnością przyniesie Mafii nowy etap. W zespole zaszło wiele zmian, między innymi jeśli chodzi o skład grupy, jednakże śmiało można stwierdzić, że historia zatoczyła koło i to jest właśnie ich czas!

Grupa przygotowała wiele niespodzianek muzycznych, rozpoczęli również trasę koncertową, która pozwoli im pokazać się w innej, nowej odsłonie, nie zabraknie także ich legendarnych kawałków.

Już w październiku Mafia wystąpi w Warszawie w Klubie Stodoła, wokalistą obecnie jest Filip Rychcik, którego mieliśmy już okazję poznać w programach telewizyjnych, takich jak: Szansa na Sukces, The Voice Of Poland czy Must Be The Music.

Zapraszamy!

Cena biletu, to tylko 45 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl