Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Made in Poland - koncert

Made in Poland - koncert
 
Zespół po kilku latach przerwy wrócił w tym roku i od razu wystąpił na Festiwalu OFF.
gdzie?Klub Środowisk Twórczych Spatif
Bohaterów Monte Cassino 52/54, 81-759 Sopot
kiedy?26 października 2017 od 21:00
za ile?20 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie jednego z głównych przedstawicieli, tak zwanej zimnej fali - Made in Poland. Formacja powstała w mieście Kraków, w roku 1984. Uzyskała duże uznanie, ponieważ tworzyła muzykę nowatorską, a także wielce zaangażowane teksty, które ukazują samotność i niezrozumienie jednostki usytuowanej w totalitarnym systemie. Brzmienie zespołu jest monumentalne, ponieważ mocno oraz precyzyjnie opiera się na rytmicznej sekcji, a także na psychodelicznych i przestrzennych dźwiękach gitar.

Formacja na swoim koncie ma cztery płyty: "Made in Poland", z roku 1989, "Martwy kabaret", z roku 2008, ale posiadający materiał z lat od 1984 do 1985, "Future Time", z roku 2009, jak również "Enjoy The Solitude", z roku 2011. Piosenki zaś, które publiczność najbardziej rozpoznaje, to między innymi: "Ja myślę", "Obraz we mgle" i "To tylko kobieta". Pochodzą one z początków działalności zespołu, ale za to zaskakują swoim ponadczasowym charakterem. Utwory Made in Poland znaleźć można także na licznych kompilacjach, na przykład: "Wyspiański wyzwala", z roku 2008, "Gajcy", z roku 2009, zaś piosenka, pod tytułem: "Oto wasz program" pojawiła się w filmie, noszącym tytuł: "Jarocin, po co wolność", z roku 2017.

Zespół po kilku latach przerwy wrócił w tym roku i od razu wystąpił na Festiwalu OFF. Zagrali tam koncert specjalny z utworami pochodzącymi z albumu: "Martwy kabaret", który publiczność przyjęła bardzo ciepło, zaś liczni muzyczni dziennikarze mają na jego temat opinię, że był jednym z lepszych w tej edycji festiwalu.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na koncert zapraszamy bardzo serdecznie już 26-go października 2017 roku, do sopockiego Klubu Środowisk Twórczych Spatif, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 52/54. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a wstęp na nie kosztuje 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl