Made in JAZZ: Artur Dutkiewicz Trio - koncert

Made in JAZZ: Artur Dutkiewicz Trio - koncert
Pianista Artur Dutkiewicz jest jednym z częściej koncertujących poza granicami polski jazzowych muzyków.
Gdzie?
Dom Kultury "Kadr" w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Rzymowskiego W. 32, 02-697 Warszawa
Kiedy?
14 września 2019 od 19:00
Za ile?
20 zł

Niestrudzony romantyczny podróżnik. Artur Dutkiewicz Trio znany jest jako ambasador jazzu polskiego, którego zna publika niemalże na całym świecie.

Pianista Artur Dutkiewicz jest jednym z częściej koncertujących poza granicami polski jazzowych muzyków. Wystąpił on w więcej niż sześćdziesięciu państwach na całej kuli ziemskiej od Stanów Zjednoczonych po Europę, Chiny, Afrykę, Nową Zelandię, czy Australię. Dawał koncerty razem ze świetnymi muzykami, między innymi: przez dwadzieścia pięć lat z samym Tomaszem Szukalskim, w Duecie oraz w kwartecie, ze Zbigniewem Namysłowskim, Tadeuszem Nalepą, Janem Ptaszynem Wróblewskim, Urszulą Dudziak, Deborah Brown, Grażyną Auguścik, Lorą Szafran, Carlosem Johnsonem i Michelle Hendrics. Artur Dutkiewicz daje występy solo i od wielu lat prowadzi własną grupę, o nazwie: ARTUR DUTKIEWICZ TRIO. Ostatnie jego płyty „Mazurki”, "Traveller" i „Prana” zostały bardzo entuzjastycznie przyjęte, tak przez słuchaczy jak również przez krytyków.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14-go września 2019 roku, do warszawskiego Domu Kultury "Kadr" w Dzielnicy Mokotów, przy ulicy Rzymowskiego W. 32. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl