Madball + Deez Nuts, Unbeaten - koncert
Wykonują oni muzykę z granic hardcore'u oraz metalu.
Gdzie?
Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
Kiedy?
29 sierpnia 2018 od 19:00
Za ile?
75 zł

Agencja Winiary Bookings współpracując z MAD Tourbooking zaprasza Państwa bardzo serdecznie na jedyny w Polsce koncert Madball. Po wielu latach formacja wraca do Warszawy, gdzie już 29-go sierpnia 2018 roku, o godzinie 19:00 zagrają headline show w Proximie, przy Żwirki i Wigury 99 a. W charakterze supportów wystąpią, między innymi: niebywale imprezowa, australijska ekipa, pod nazwą: Deez Nuts.

Madball - USA - Nuclear Blast Records jest to zespół amerykański, który został założony w roku 1988. Wykonują oni muzykę z granic hardcore'u oraz metalu. Formacja pochodzi z Nowego Yorku i jest czołowym reprezentantem, tak zwanego stylu NYHC, czyli New York Hard Core. Freddy Cricien - wokalista zespołu jest bratem przyrodnim Rogera Mireta z już opływającego w legendę Agnostic Front.

W roku 2001 zespół na jakiś czas zawiesił swoją działalność. Z końcem roku 2002 Madball wrócił i rozpoczął koncertować w następującym składzie: Hoya, Crcien, Mitts (niegdysiejszy członek Skarhead), a także Rigg Ross z ex-Hatebreed. Grupa postanowiła odwiedzić również studio. Rok 2003 przyniósł im wydanie kompilacji, pod tytułem: "Best of Madball", zaś rok później pojawiła się Epka, pod nazwą: "NYHC EP", natomiast w roku 2005 "Legacy", 2 lata po tym płyta "Infiltrate The System".

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Rok 2010 ukazał album, pod tytułem: "Empire", zaś rok 2012 ukazał Epkę, pod tytułem: „Rebellion". Ostatnia pełno-grająca płyta formacji, nosi nazwę: „Hardcore Lives”, z roku 2014. Szeregi zespołu, w zeszłym roku opuścił Mitts. Madball tym razem przyjedzie do naszego kraju w nowym składzie, zaś na koncercie nie może zabraknąć też nowych piosenek.

Bilety na koncert kosztują 75 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl