Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Madame JeanPierre - koncert

Madame JeanPierre - koncert
 
W zespole za pulsację oraz za rytm odpowiadają zawsze doceniani: Jędrzej Łaciak zajmujący się basem akustycznym, a także Bartek Staromiejski, który gra na perkusji.
gdzie?Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
kiedy?8 października 2017 od 21:00
za ile?20 zł

Madame JeanPierre tworzą przyjaciele, o nazwiskach Joanna Markowska oraz Maciej Muszyński. Jego gitary i jej głęboki ton oraz ciemny wokal...to definicja brzmienia ich muzyki, którą określają jako warm jazz. Rozumieją ten styl przez pełne emocji oraz ciepła kompozycje, opierające się na przepięknych melodiach, które rozwijają się w improwizacje bardzo żywiołowe. Artyści inspirują się na nowoczesnym jazzie, jednak nie rezygnują całkowicie z formy piosenki opatrzonej ważnym tekstem. W zespole za pulsację oraz za rytm odpowiadają zawsze doceniani: Jędrzej Łaciak zajmujący się basem akustycznym, a także Bartek Staromiejski, który gra na perkusji.

Swe pierwsze kompozycje zapisali na nastrojowej płycie, noszącej tytuł: "Late", z roku 2016. Płyta ta jest podsumowaniem pierwszych lat działalności grupy. Kolejny album na ich koncie, nosi tytuł: "My self love", który bardzo wyraźnie klaruje ich muzyczny kierunek.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert Madame JeanPierre, który odbędzie się już 8-go października 2017 roku, w krakowskim Harris Piano Jazz Barze, znajdującym się przy Rynku Głównym 28. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a wstęp na nie kosztuje 20 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl