Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Maciej Maleńczuk - "Fajnie"

Maciej Maleńczuk - "Fajnie"
 
Początki Maleńczuka i jego historii stanowiły występy solowe na ulicach miasta Kraków.
gdzie?Uniwersytet Jagielloński - Auditorium Maximum w Krakowie
Krupnicza 35, 31-123 Kraków
kiedy?28 maja 2017 od 18:00
za ile?110 zł

Przedstawiać Macieja Maleńczuka chyba nie trzeba większości z Was. Jest to artysta, jak wiadomo nieobliczalny. Postara się zabrać swych fanów w daleką drogę do korzeni, czyli do minimalistycznego, mocnego oraz szorstkiego grania.

Maleńczuk, tym samym, pragnie Wam przypomnieć historię kształtującą jego postać artystyczną. Początki Maleńczuka i jego historii stanowiły występy solowe na ulicach miasta Kraków. Autentyczność przekazu artysty zawsze stanowi jego bezkompromisowość. Tym razem również będzie nie inaczej. Żadne dźwięki pochodzące z innych źródeł nie zmącą przepływu emocji pomiędzy słuchaczami a wykonawcą, a istotę obcowania bezpośredniego zapowiada sam Maciej Maleńczuk: Wszystkich tęskniących za barwą jego głosu, którzy doceniają siłę i piękno jego tekstów, zaprasza serdecznie na solowe koncerty firmowane nazwą: "Pan Maleńczuk". Życzy sobie także, by jego fani oraz fanki rozwijali się również razem z nim. Jeśli zaś komuś nie podoba się ten styl nie musi zaszczycać nas swoją osobą.

Koncert odbędzie się już 28 maja 2017 roku, w Krakowie, na Uniwersytecie Jagielońskim, a dokładniej w Audytorium Maximum.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl