Maciej Balcar - Struś- koncert
Krążek "Struś" wyróżnia się od poprzednich produkcji bardziej akustycznym brzmieniem, co jest bezpośrednim nawiązaniem do akustycznych tras koncertowych grupy.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
10 lutego 2019 od 19:00
Za ile?
45 zł

Zaraz po płytach "Ruletka" z 2015 roku i "Znaki" z 2017 roku, nadszedł czas na kolejny w serii planowanej album Macieja Balcara, wokalisty legendarnej grupy "Dżem". To już piąta studyjna płyta Balcara wliczając oczywiście debiutancki krążek z roku 1998 pod tytułem "Czarno" oraz ten z 2010 o tytule "Ogień i Woda", który to był krążkiem reaktywującym zespół.

Płyta pod tytułem "Struś", która swą premierę będzie miała w lutym, zawiera 10 kawałków, które Maciej nagrał we współpracy z zaprzyjaźnioną grupą do której zaliczamy basistę Piotra „Quentina" Wojtanowskiego, gitarzystę Maćka Mąkę, perkusistę Krzyśka „Flippera" Krupę i grającego na skrzypcach Janka Gałacha.

Krążek "Struś" wyróżnia się od poprzednich produkcji bardziej akustycznym brzmieniem, co jest bezpośrednim nawiązaniem do akustycznych tras koncertowych grupy. Trudno się temu dziwić, bo przecież to właśnie akustyczne wersje poprzednich albumów, które wydał Maciej cieszą się największą popularnością, a dowodem na to jest bez wątpienia płyta z roku 2012 pod tytułem "Live Trax 12", której popularność nie słabnie po dziś dzień.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Premierowa trasa koncertowa, akustyczna rozpocznie się już 7 lutego i potrwa do 24 lutego 2019 roku, jest bardzo ambitna, co też charakteryzuje Maćka. Przez 3 tygodnie muzycy podróżować będą ze swoimi koncertami po całej Polsce, dając nam tę niebywałą przyjemność posłuchania wszystkich płyt Balcara, które przeplatać będą kompozycje z najnowszego albumu "Struś". Dla fanów Balcara, będzie to wspaniały miesiąc!

Zapraszamy Państwa serdecznie także i do Wrocławia, bo tam Maciej Balcar zagra dla Was już 10 lutego w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze o godzinie 19.00. Cena biletu: 45 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl