Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Machine Gun Kelly- koncert

Machine Gun Kelly- koncert
 
Colson Baker, czyli Machine Gun Kelly, bo pod takim pseudonimem tworzy (MGK), jest pierwszym białym raperem, któremu udało się wygrać "Amateur Night" w Nowym Jorku w Apollo Theater.
gdzie?Centrum Stocznia Gdańska
Wałowa 27a, 80-858 Gdańsk
kiedy?14 czerwca 2017 od 19:00
za ile?119 zł

Machine Gun Kelly w Polsce! Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że już 14.06.2017 roku w Centrum Stocznia Gdańska przy ulicy Wałowej 27a, wystąpi Machine Gun Kelly! Warto pamiętać o tym, że 15 czerwca to dzień wolny, nie idziemy do pracy, ani do szkoły, dlatego już dziś zaplanujmy długi weekend i wybierzmy się do Gdańska na wspaniały koncert!

Colson Baker, czyli Machine Gun Kelly, bo pod takim pseudonimem tworzy (MGK), jest pierwszym białym raperem, któremu udało się wygrać "Amateur Night" w Nowym Jorku w Apollo Theater. Pseudonim pod jakim tworzy, nadali mu jego znajomi, uznając, że rymy, które tworzy, powstają tak szybko, jak szybko działa karabin maszynowy.

Pierwszy, studyjny krążek Machine Gun Kelly pod tytułem "Lace Up", już tydzień po wydaniu, znalazł się na piątym miejscu "BillBoard 200", osiągając tym samym wielki sukces. Na płycie znajdują się kawałki, które fani szczególnie sobie upodobali, są to: "Wild Boy" powstały z amerykańskim raperem Waka Flocka Flame czy "Invincible" powstały we współpracy z Ester Dean.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

3.08.2011 roku Machine Gun Kelly, podpisał dwa kontrakty muzyczne z dwoma wytwórniami: Bad Boy, a także Interscope. Niespełna dwa lata po tym wydarzeniu MGK wydał mixtape pod tytułem "Black Flag", który spotkał się ze świetnym przyjęciem przez krytyków. Towarzyszyli mu raperzy wielkiego kalibru, którzy przyjęli jego zaproszenie do współpracy przy mixtape, a wśród nich byli: Meek Mill, Wiz Khalifa czy Push T.

Największy sukces bez wątpienia odniósł kawałek pod tytułem "Mind Of A Stoner", który doczekał się ponad 50 milionów odsłon na platformie YouTube.

Jego ostatnia płyta z roku 2016 pod tytułem "General Admission", sam artysta opisuje bardziej jako instrumentalne dzieło, aniżeli debiutanckie wydanie. Z płyty "General Admission", pochodzi singiel "Till I Die" oraz singiel "A Little More", równie uwielbiane przez fanów.

Cena biletu: 119zł!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl