Łydka Grubasa / Urocza Trasa
Jednoczy ich wybitne zamiłowanie, by robić sobie "jaja". Tworzą piosenki mniej, czy bardziej ambitne, jednak zawsze wesołe, a także mające na celu wprawić nogi w samoczynne potupywanie.
Gdzie?
Klub Remont / D.S. Riviera
Ludwika Waryńskiego 12, 00-631 Warszawa
Kiedy?
4 października 2019 od 19:00
Za ile?
35 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na jesienne koncertowanie, czyli na Uroczą Trasę Łydki Grubasa. Artyści będą dla Was wykonywać kawałki, tak znane, jak i lubiane, będzie również kilka nowych rzeczy oraz kilka niespodzianek. Zatem jak będzie? Myślimy, że przeuroczo.

Łydka Grubasa to formacja, która powstała w roku 2002. Tworzy go grupa ludzi, którzy parają się muzykowaniem amatorskim. Jednoczy ich wybitne zamiłowanie, by robić sobie "jaja". Tworzą piosenki mniej, czy bardziej ambitne, jednak zawsze wesołe, a także mające na celu wprawić nogi w samoczynne potupywanie. Są oni fanami wszelkich muzycznych gatunków i czerpią pełnymi garściami z wszelakich dźwięków i dorzucają do tego wszystkiego, co w nich siedzi. A jest to nie byle co, bo rockowa dusza, porąbane muzyczne wymysły oraz abstrakcyjny humor. Jakże dalekie jest im dążenie, by "być artystą", ponieważ są na to ciency w uszach. Blisko im jednak do grania kawałków mocnych rockowo, ale w wydaniu humorystycznym.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 4-go października 2019 roku, do warszawskiego klubu Remont, znajdującego się przy ulicy Ludwika Waryńskiego 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl