Łydka Grubasa / O-tour C-ból - koncert
Po wydanej w tamtym roku płycie, noszącej tytuł: "O-Dur i C-Ból", która była zarejestrowana w Hertz Studio, w Białymstoku, zespół Łydka Grubasa nie spoczywa na laurach
Gdzie?
Klub Zaścianek w Krakowie
Rostafińskiego J. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
14 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
30 zł

Formacja Łydka Grubasa wciąż kontynuuje swoją koncertową ofensywę. Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie na drugą już część trasy, pod nazwą O-tour i C-ból od miesiąca stycznia 2018 roku.

Po wydanej w tamtym roku płycie, noszącej tytuł: "O-Dur i C-Ból", która była zarejestrowana w Hertz Studio, w Białymstoku, zespół Łydka Grubasa nie spoczywa na laurach i wciąż czynnie działa na scenie. Kapela, latem oraz jesienią zdołała zaliczyć Czad Festiwal, Festiwal Rockwater, Zdrajcy Metalu Fest, a także zagrali kilkanaście klubowych koncertów. Pojawią się teraz, między innymi w takich miejscach, w których wcześniej nie występowali. Formacja łatwo wpisała się w nurt, tak zwanego rocka oraz metalu humorystycznego.

A na ich występach dowiedzieć się można, dlaczego należy uciec przed Adelajdą, czy też jak rozumieć Gender, pozdrowić Byłą, pokazać Lupę, jak również zakisić Ogóra. Mimo tendencji ku śmieszkowaniu, zespół mocno zadbał o muzyczną i brzmieniową warstwę. Jak wypowiadał się wokalista - Hipis: Żarty żartami, ale granie musi być. Bo ludzie mają swoje prawo, by wysłuchać muzyki, a nie tylko hałasu. W trakcie koncertów wielką ich część poświęcimy nowemu krążkowi, ale nie zapomnimy o "żelaznych" piosenkach z naszych poprzednich dwóch płyt.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zespołu Łydka Grubasa zapraszamy już 14-go kwietnia 2018 roku, do krakowskiego Klubu Zaścianek, znajdującego się przy ulicy Rostafińskiego J. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl