Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Luki Tymański & Band

Luki Tymański & Band
 
W roku 2017 Luki doszedł do wniosku, że napisał już bardzo dużo piosenek, nadszedł więc czas na to, by zacząć dumnie prezentować swój projekt.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?16 lutego 2018 od 21:00
za ile?20 zł

Luki Tymański- to wokalista szwajcarsko-polski, perkusista oraz kompozytor. Urodził się w Szwajcarii, konkretnie w Bazylei. Uczył się w Niemczech. Dopiero kilka wstecz pojawił się w naszej pięknej Polsce, gdzie dołączył do artystów z Trójmiasta i w ten sposób zaczął także przygodę z odkrywaniem swoich polskich korzeni. Na scenie pojawiał się między innymi z Tymon & The Transistors, Romkiem Puchowskim, Natalią Przybysz oraz ze Ścianką. Jest także członkiem, bardzo obiecującego, polskiego zespołu muzycznego o nazwie The Fruitcakes.

W roku 2017 Luki doszedł do wniosku, że napisał już bardzo dużo piosenek, nadszedł więc czas na to, by zacząć dumnie prezentować swój projekt. Niektórzy słuchacze, zastanawiają się jaki gatunek muzyczny reprezentuje Luki. Można by przypisać to pod rock'n'rollowe brzmienia, jednakże do końca nie jest to wiadome, jednym słowem jest to zwyczajnie muzyka. Koniecznie musicie przyjść na koncert, posłuchać i wyrobić sobie własną opinię.

Luki wystąpi ze swoimi dwoma kolegami z zespołu The Fruitcakes, są to: Przemek oraz Zwolan. Już niejednokrotnie zagrali razem w Teatrze Boto, czują się tam jak u siebie w domu, bo to ich ulubione miejsce. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16 lutego 2018 roku do Teatru Boto przy Bohaterów Monte Cassino w Sopocie, startujemy o godzinie 21.00.
Cena biletu: jedyne 20 zł.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl