Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Łukasz Majewski w Topos Cafe - koncert

Łukasz Majewski w Topos Cafe - koncert
 
W roku 2017 wydał album, pod tytułem: "Niebajka". Płyta jest złożona z jedenastu utworów autorskich
gdzie?Topos Cafe
Al. Niepodległości 804, 81-809 Sopot
kiedy?2 lutego 2018 od 20:00
za ile?20 zł

Łukasz Majewski jest artystą, który na samym początku, czyli w latach 2001-2004 zajmował się turystyczno-folkowym Vergil van Troff'em. Po dziś dzień wraz z nim, chociaż niezbyt często potrafią się spotkać przy okazjach specjalnych, na scenie. Potem była autorska kaVKa - lata 2004-2007, zaś od jakiegoś czasu szwenda się zupełnie sam, albo też w towarzystwie nieco podejrzanego elementu, który para się utworami literackimi, lub autorskimi.

Jeśli artysta miałby wymienić ważne momenty w swoim życiu, to byłoby to: Grand Prix OFPA, Rybnik, nagroda imienia Wojtka Bellona SFP, Kraków, dwukrotnie Złota Piątka - Międzynarodowy Festiwal Bardów OPPA, nagroda imienia Janka oraz Jacka Stefańskich w Bazunie, miejsce I na Festiwalu imienia Jacka Kaczmarskiego "Nadzieja" - Kołobrzeg i Wieczornych nastrojach - Kwidzyn.

Łukasz Majewski przechodził także pozytywnie weryfikację i został laureatem Zjazdu Bardów, PZPR, Łaźni, OFPA w Ślesinie, Muzycznej bitwie odbywającej się pod Gorlicami, Przybyciu Bardów, OFPA w Rybniku, Poetyckich Okruchach Lata, YAPA, Bieszczadzkich Aniołach, Pisz oraz śpiewaj poezję, Konkursie O Złote Młyńskie Koło, Festiwalu Piosenki Innej - Lubawa.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

W roku 2017 wydał album, pod tytułem: "Niebajka". Płyta jest złożona z 11-stu utworów autorskich, dzięki którym usłyszą Państwo, między innymi: co tłucze się pod zakolami, do czego może doprowadzić naiwna wiara w ludową medycynę, jak kończy się spotkanie damsko-męskie po latach, a także odkryjemy pierwiastek żeński twórczości, który zaplątał się w tryptyku traktującym o miłości.

Zapraszamy zatem już 2-go lutego 2018 roku, do sopockiego Topos Cafe, które znajduje się przy Alei Niepodległości 804. Zaczynamy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl