Lukas Rieger - koncert
Młody artysta przez swą twórczość pokazuje, jak można uwierzyć w siebie i trafia tym do milionów nastolatek.
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
1 marca 2018 od 19:00
Za ile?
79 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Lukas Rieger jest niekwestionowanym niemieckim idolem nastolatek. Wraca on do naszego kraju na koncert, który odbędzie się już 1-go marca roku 2018, w warszawskim Klubie Stodoła - Main Stage, znajdującym się przy ulicy Stefana Batorego 10. Zaczynamy wydarzenie o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

Lukas Rieger na swoim koncie ma, na przykład występy w edycji niemieckiej programu o nazwie: "The Voice Kids", debiutancką płytę, noszącą tytuł: "Compass", a także miliony fanów w internecie. Artystę określa się mianem "niemieckiego Justina Biebera". Zaśpiewa on dla Państwa na Open Stage. Śpieszcie się, bo bilety są już dostępne.

Lukas Rieger jest młodym, popowym raperem oraz piosenkarzem, który śpiewa tylko w języku angielskim. Przyszedł na świat 3-go czerwca, roku 1999 w Niemczech. Tam skończył muzyczną szkołę, znajdującą się w Bugdorf. Mając piętnaście lat brał udział w edycji niemieckiej „The Voice Kids” . Od tamtego momentu można datować jego muzyczną karierę. Lukas Rieger zasłynął głównie z coverów, które publikuje na swoim kanale, na popularnym w sieci YouTube.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

W roku 2016, 30-go września ukazała się jego debiutancka płyta, pod tytułem: „Compass”. Zaś singiel, który tę płytę promował: „Elevate” został gorąco przyjęty przez słuchaczy. Ma zresztą około pięciu milionów wyświetleń na YouTube.

Młody artysta przez swą twórczość pokazuje, jak można uwierzyć w siebie i trafia tym do milionów nastolatek. O sobie samym mawia, że tworzy muzykę, a Wy uwierzcie po prostu w marzenia. Przekonamy się zatem już 1-go marca tego roku, o tym, jaką popularnością cieszy się on w Polsce. Lukas Rieger w Warszawie wystąpi w granicach swojej europejskiej trasy koncertowej. Pewne jest natomiast jedno - nie zabraknie na koncercie pisku nastolatek, niezapomnianych wrażeń oraz dobrej muzyki.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl