Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Ludzie inteligentni - czyli kto kocha nie błądzi
To bardzo niebezpieczna gra, doprowadzająca do sytuacji absurdalnych wręcz, do szeregu komicznych nieporozumień oraz manipulacji.
Gdzie?
Teatr Polski we Wrocławiu
Zapolskiej G. 3, 50-032 Wrocław
Kiedy?
12 września 2019 od 17:30 do 19:00
Za ile?
75 zł
Organizator
Impresariat Adria Art

Nie ma związków nudnych, ale są partnerzy mało kreatywni. Na całe szczęście bohaterowie ze sztuki Fayeta są ludźmi inteligentnymi i dlatego, w momencie kiedy ich związki wchodzą w nieciekawą fazę jakże dojrzałej harmonii, potrafią oni odnaleźć sposób, by wyjść z impasu obronną ręką. Relacja Chloe i Davida przestała przypominać już dawno "obraz w kalejdoskopie". Zapada zatem decyzja o rozstaniu, po piętnastu latach życia razem. Decyzję podjął David. Co zatem Chloe na to?

Ona się zgadza, a on jest podejrzliwy i zaskoczony takim obrotem sprawy. Jego przyjaciele Thomas i Alexandre, a także ich partnerki Marina oraz Gina mnożą domysły, czy teorie spiskowe. Możliwe, że Chloe zdradza Davida i dlatego tak łatwo się poddała? Taka jest sugestia kumpli. A może oni wszyscy mają coś za uszami, zdradzają? Tak myślą przyjaciółki. Wnioski, do jakich dochodzą Ci mądrzy ludzie, oddalają ich dalej od sedna. Od tego, co tak naprawdę czują. Zatem trzy pary, które rywalizują ze sobą w konkurencji, pod nazwą: "kto wytłumaczy to wszystko jak najlepiej?". To bardzo niebezpieczna gra, doprowadzająca do sytuacji absurdalnych wręcz, do szeregu komicznych nieporozumień oraz manipulacji. Niczym w reakcji łańcuchowej, jedno rozstanie wywołuje kolejne problemy i inne rozstania, natomiast konflikty naszych bohaterów głównym wywołują lawiny śmiechu z widowni.

Twórcy hitów teatralnych, jak: „Imię” i „Boeing Boeing” zapraszają na następną jakże przebojową komedię, którą zasilają gwiazdorzy, znajdujący się w obsadzie: Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Paulina Holtz, Szymon Bobroowski, Batrłomiej Topa i Bartłomiej Kasprzykowski.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie już 12-go września 2019 roku, do wrocławskiego Teatru Polskiego, znajdującego się przy ulicy Zapolskiej G. 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 75 złotych. Organizatorem jest Impresariat Adria Art.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl