Lucky Chops - koncert
Na początku formacja grała na ulicach w Nowym Jorku oraz w mniejszych klubach wokoło miasta. Ich koncerty w szybkim tempie uzyskały rzesze wiernych fanów.
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
18 czerwca 2018 od 19:00
Za ile?
99 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Lucky Chops jest nietypowym oraz wielce wesołym dętym kwintetem. Formacja powstała w roku 2006 w mieście Nowy Jork. Skład pięcioosobowy charakteryzuje się nieprzeciętną energią oraz unikalnym brzmieniem, które to zaowocowały sukcesem międzynarodowym. U podstaw wielkiego sukcesu chłopaków, oczywiście obok niespożytej energii scenicznej - przede wszystkim leży poczucie humoru, świetne aranżacje dobrze znanych utworów na instrumenty dęte, jak również naprawdę wyjątkowy klimat, który udaje im się stworzyć, bawiąc się z publiką w trakcie swoich koncertów.

Na początku formacja grała na ulicach w Nowym Jorku oraz w mniejszych klubach wokoło miasta. Ich koncerty w szybkim tempie uzyskały rzesze wiernych fanów. Jako ciekawostkę należy tutaj dodać, że za sukcesem Lucky Chops stoi Turysta pochodzący z Ameryki Południowej. To właśnie on w marcu, w roku 2015 opublikował filmik nagrany telefonem. To wydarzenie znacząco odmieniło dotychczasowe życie członków zespołu. Nie minęło kilka dni, a wideo zdołało dotrzeć do milionów ludzi oraz stać się viralową sensacją!

Grupa pierwszy raz odwiedziła nasz kraj w roku 2016. Koncert zamienił się we wręcz szaloną imprezę, zaś fani zachwycili się Lucky Chops i to bez pamięci. Tak samo polska publiczność spodobała się chłopakom i dlatego miło im tu wracać. Zatem wracają z koncertami co jakiś czas do Polski i w roku 2018 nie będzie inaczej. Zobczycie Państwo zespół Lucky Chops trzykrotnie, bo w Gdańsku, Krakowie oraz w Warszawie.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy serdecznie już 18-go czerwca tego roku, do warszawskiego Klubu Stodoła, znajdującego się przy ulicy Stefana Batorego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 99 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl