Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Lucky Chops - koncert

Lucky Chops - koncert
 
Lucky Chops to pochodząca z Nowego Jorku grupa, która zdobyła szturmem uznanie miliona fanów na całym świecie dzięki serwisowi YouTube.
gdzie?Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
kiedy?1 sierpnia 2017 od 18:00
za ile?79 zł

Live Nation oraz klub Stodoła z przyjemnością prezentują: Lucky Chops! Ukochana przez fanów grupa Lucky Chops powraca do Polski! Sukcesy wcześniejszych koncertów nad Wisłą popularnego brass bandu zaowocowały kolejnymi koncertami. Tym razem, zapraszamy 1 sierpnia do Studenckiego Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat" przy ulicy Skarżyńskiego 1 w Krakowie, gdzie odbędzie się koncert tej legendarnej grupy! Organizatorzy nie mają wątpliwości, że także i tym razem muzyczne popisy ekipy z USA zamienią się w fantastyczną imprezę, która na bardzo długo zostanie w pamięci zadowolonych uczestników!

Lucky Chops to pochodząca z Nowego Jorku grupa, która zdobyła szturmem uznanie miliona fanów na całym świecie dzięki serwisowi YouTube. Sześć utalentowanych postaci plus unikatowe brzmienia plus energia to gwarancja międzynarodowego viralowego sukcesu. Początki kariery zespołu to koncerty na nowojorskich ulicach oraz w małych klubach rozsianych na obrzeżach miasta. Przez wiele lat eksperymentowali z różnymi muzycznymi stylami, aż w końcu odkryli ten właściwy. Od tej pory rozpoczęli promocję nie bacząc na koszty. I tak zrodziła się idea koncertowania w najbardziej zmiennym oraz energetycznym miejscu na świecie: metrze w Nowym Yorku!

Początkiem 2017 roku grupa Lucky Chops wystąpiła w klubie Stodoła w Warszawie. Muzykom udało się wypełnić klub rozentuzjazmowanym tłumem fanów. Sukces lutowego, głośnego koncertu, a także potrzeba powtórzenia wrażeń zaowocowały mnóstwem prośb o kolejne odsłony koncertowe Lucky Chops w Polsce. Sen się spełnił a prośby zostały wysłuchane, Lucky Chops powracają już w sierpniu! Serdcznie zapraszamy!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl