Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Lucifer's Friend + Lizard - koncert

Lucifer's Friend + Lizard - koncert
 
Inny ewenement, który zasługuje na uwagę jest taki, że lider zespołu - John Lawton jest również jednym z legendarnych głosów Uriah Heep.
gdzie?Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu
Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
kiedy?14 października 2017 od 19:00
za ile?70 zł

Pierwszy raz w naszym kraju zagości Lucifer's Friend. Zespół, którego liderem jest John Lewton da koncert w Bielsku Białej, Bydgoszczy, a także we Wrocławiu. Wraz z nimi w trasę koncertową wyruszy formacja Lizard.

Zespół Lucifer's Friend rozpoczął swoją działalność w roku 1968. Od tamtej pory do dziś artyści serwują swym słuchaczom liczne doznania muzyczne. Starali się łączyć ze sobą muzyczne gatunki, łamali także standardy muzyczne oraz podejmowali różne eksperymenty instrumentalne. Kiedyś było trudniej wyobrazić sobie, żeby w typowym hard-rocku usłyszeć dźwięk rogu. A jednak to możliwe! Takie i im podobne złudzenia na przestrzeni czasu wymyślali "Przyjaciele Lucyfera", czym zdobyli sobie rzesze fanów.

Inny ewenement, który zasługuje na uwagę jest taki, że lider zespołu - John Lawton jest również jednym z legendarnych głosów Uriah Heep. Dzieła tej zaś formacji z jego udziałem, to miedzy innymi: "Firefly", "Innocent Victim" i "Fallen Angel". Lucifer's Friend są kapelą kultową, która koncertuje na najważniejszych scenach na całej kuli ziemskiej. Kolejny już raz, w roku 2017, formacja zagra na jednym z ważniejszych rockowych festiwali świata - Festiwal Sweden Rock.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Fani w Polsce mają pierwszą i możliwe, że jedyną okazję, żeby zobaczyć Lucifer's Friend na żywo. Zapraszamy zatem na trzy wyjątkowe koncerty. Granie mocno hard rockowe, a także emocje nie do uwierzenia. Już 13 października tego roku - Bielsko Biała. Potem 14 października 2017 roku - Wrocław, jak również 15 października 2017 roku w Bydgoszczy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl