Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

LUC "Refleksje" w Teatrze Studio

LUC "Refleksje" w Teatrze Studio
 
Tak zaistniał międzypokoleniowy i eklektyczny projekt, który połączył hip-hop z poezją, a elektronikę z muzykę klubową.
gdzie?Teatr Studio im. St. I. Witkiewicza
Pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa
kiedy?10 listopada 2017 od 20:00
za ile?29 zł

Teatr Studio imienia Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie zaprasza na koncert formacji L.U.C zatytułowany "Refleksje". L.U.C. oraz projekt Refleksje zawierający kultowe refreny polskich artystów zaistniał już podczas Co Jest Grane - Europejskich Targów Muzycznych. Formacja L.U.C wystąpi z projektem Refleksje, który w świecie internetu zyskał już kilkanaście milionów odsłon.

Muzyk nawiązał wiele kontaktów, rozpoczął współpracę z licznymi artystami oraz ich spadkobiercami. Kolejnym krokiem było połączenie muzyki i osobistych tekstów z kultowymi refrenami. Artysta sięgnął do twórczości, między innymi Haliny Frąckowiak, Ireny Jarockiej, Krystyny Prońko oraz Magdy Umer.

Tak zaistniał międzypokoleniowy i eklektyczny projekt, który połączył hip-hop z poezją, a elektronikę z muzykę klubową. Emocjonalne i autentyczne utwory z tej płyty zagwarantowały L.U.C sporą popularność internetową. Niestety, pomimo popularności, artysta z osobistych powodów zawiesił po kilku koncertach dalsze sceniczne występy z projektem Refleksje.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Odpowiadając na wiele próśb fanów, tekściarz oraz producent zdecydował się jednak na zagranie kilku ostatnich Refleksyjnych koncertów, które mają zamknąć projekt jeszcze przed wiosenną premierą nowego albumu. Nowa płyta pojawi się w 2018 roku, a sam Rostkowski głosi, że będzie to otwarcie całkowicie nowego rozdziału w jego artystycznym życiu.

L.U.C. wraz z programem „Refleksje” pojawi się na scenie przy placu Defilad 1 w Warszawie już 10 listopada. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Podczas setu koncertowego w piątek pojawią się również Grubson, PAFF oraz Eldo.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl