„Lubię gadać z Leonardem” – piosenki Leonarda Cohena w Starym Klasztorze!

„Lubię gadać z Leonardem” – piosenki Leonarda Cohena w Starym Klasztorze!
Koncert jest wyborem jedenastu piosenek Leonarda Cohena, pochodzących z 3 ostatnich płyt w wykonaniu oraz tłumaczeniach Marcina Stycznia, który jest pieśniarzem.
Gdzie?
Stary Klasztor Music Pub & Restaurant
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
10 marca 2020 od 20:00
Za ile?
35 zł

Klub Stary Klasztor Music Pub and Restaurant bardzo serdecznie zaprasza Państwa już 10-go marca 2020 roku na koncert, pod tytułem: „Lubię gadać z Leonardem”. Wydarzenie odbędzie się przy ulicy Purkyniego J. E. 1, o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych. Znakomity bard - sam Marcin Styczeń prezentował będzie utwory Leonarda Cohena w swych tłumaczeniach autorskich.

Koncert jest wyborem jedenastu piosenek Leonarda Cohena, pochodzących z 3 ostatnich płyt w wykonaniu oraz tłumaczeniach Marcina Stycznia, który jest pieśniarzem. Do tego czasu w naszym kraju nikt nie wykonywał takich piosenek. Nie było również tłumaczeń, bo największy popularyzator twórczości barda kanadyjskiego - Maciej Zembaty umarł w roku 2011. Zatem jest to pionierskie dzieło. Wszelakie tłumaczenia zaakceptowane zostały przez spadkobierców Cohena. Pojawią się również w koncercie nieśmiertelne hity kanadyjskiego barda, jak między innymi: „Alleluja”, „Słynny niebieski prochowiec”, „Wieża pieśni”, czy też „Tańcz mnie po miłości kres”.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl