Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Low Roar - koncert

Low Roar - koncert
 
Niespokojny duch, bardzo utalentowany muzyk, obieżyświat pełny pasji oraz niezwykła osobowość, która znajduje swe odbicie w twórczości, na wskroś znakomitej.
gdzie?Klub Niebo
Nowy Świat 21, 00-046 Warszawa
kiedy?9 czerwca 2017 od 21:00
za ile?45 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie nową płytę zespołu Low Roar, która miała swoją premierę europejską 5 maja 2017 roku. Twórcą zespołu jest Ryan Karazija, bardzo charyzmatyczny człowiek, pochodzący z Kalifornii songwriter i singer, a w jego żyłach płynie mieszanina wybuchowa - krwi litewskiej i meksykańskiej. Jest on również związany blisko z Polską, ponieważ posiada tu licznych przyjaciół, co ma swoje odzwierciedlenie w tytułach utworów na nowej płycie, jak na przykład: "Poznań, czy "Gosia". Zespół w miesiącu czerwiec zagra nad Wisłą 3 koncerty:

* 8 czerwca - Poznań, koncert w Spocie
* 9 czerwiec - Warszawa, koncert w Niebie
* 10 czerwiec - Sopot, podczas trwania festiwalu Seazone

Niespokojny duch, bardzo utalentowany muzyk, obieżyświat pełny pasji oraz niezwykła osobowość, która znajduje swe odbicie w twórczości, na wskroś znakomitej. W roku 2010 przeprowadził się ze Stanów Zjednoczonych do Reykjaviku. Tam nagrywał debiutancką płytę, pod tytułem: "Low Roar". Album przyniósł rozgłos na całym świecie, a także moc zaproszeń na wielkie festiwale, jak:

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

* Eurosonic
* ATP
* The Great Escape

Ryan nawiązał współpracę z japońską legendą tworzącą gry video - Hideo Kojima. Tym samym muzyka amerykańskiego artysty znalazła się w kultowej grze: "Death Stranding". Udział w projekcie wzięli również: Norman Reedus, Mads Mikkelsen, a reżyserem jest Guillermo del Toro. Płyta "Low Roar" zyskała miliony kliknięć na popularnym YouTubie. Recenzenci zaś chwalili album i porównywali jego poetykę do utworów Radiohead, Bon Iver, lub też Sigur Ros. Autor po premierze wyruszył w drogę: Meksyk - Skandynawia - Polska, gdzie jest średnio kilka miesięcy do roku. Tutaj zagrał również wyprzedaną trasę koncertową, a także wystąpił na festiwalu poznańskim, o nazwie: "Malta" oraz białostockim, zwanym: "Halfway".

Romantyczny artysta, szczęśliwie znalazł trochę czasu, żeby nagrać kolejną świetną płytę. Album, o tytule: "Once In ..." powstawał w walijskim studio, we współpracy z bliskim przyjacielem autora - Mike Lindsay'em, a także pod czujnym okiem znanego producenta - Andrew Schepsa. Na krążku gościnnie usłyszeć można przepiękny głos wokalistki pochodzącej z Islandii Jófríður Ákadóttir, śpiewającej w piosence singlowej: "Bones". Jest to prosta płyta, bardzo szczera oraz emocjonalna. Sam Ryan mówi o niej, że nie zastanawiał się szczególnie jaka ma być. Miał w sobie te utwory i musiał je wyrzucić na zewnątrz. Właśnie tym sposobem na bieżąco mógł dokumentować swe życie.

Przed wakacjami zespół promować będzie swój album w naszym kraju. Zapraszamy zatem serdecznie już 9 czerwca 2017 roku, do warszawskiego Klubu Niebo, na koncert od godziny 21:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl