Lotto - koncert
Wszystkie trzy instrumenty: gitara, perkusja, kontrabas budują tutaj jeden akord, a to w ich odczuciu daje wielką siłę, tak mówi o formacji Rychlicki.
Gdzie?
100cznia
Popiełuszki Jerzego, bł. ks 5, 80-105 Gdańsk
Kiedy?
23 sierpnia 2019 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Druga płyta zespołu Lotto, pod tytułem: „Elite Feline” została wydana w roku 2016, w kwietniu, dzięki Instant Classic wytwórnia. Muzyka na albumie jest fuzją oszczędnego jazzu oraz gitarowego nerwu, a także niepokojącej elektroniki. Myśli główna, która stoi za „Elite Feline” brzmi: konsekwentne (choćby wbrew przyzwyczajeniom artystów) budowanie hipnotycznej oraz spójnej historii muzycznej. Przed sesją nagraniową podczas prób muzycy uczyli się cierpliwości, jaka później pozwalała cieszyć się transem, a także wspólnotą brzmienia. Powoli stawali się oni jednym organizmem, rezonansem, dźwiękiem. Wszystkie trzy instrumenty: gitara, perkusja, kontrabas budują tutaj jeden akord, a to w ich odczuciu daje wielką siłę, tak mówi o formacji Rychlicki.

Natomiast tytuł oraz graficzna oprawa nie posiadają ze sobą konkretnych związków. Słuchając już gotowej płyty, artyści posiadali różne uczucia, tak więc postanowili, że zostawią pole popisu do interpretacji słuchaczom. „Elite Feline” to brzmienie wyrazów, które zaczerpnięte zostały - podobnie do tytuły pierwszego albumu - z prozy samego Johna Fante. Grafika okładkowa zaś jest fragmentem obrazu Radka Szlagi.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go sierpnia 2019 roku, do gdańskiej 100czni, znajdującej się przy ulicy Popiełuszki Jerzego, bł. ks 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl